İzmir Torbalı Kına Organizasyonu ve Mekanları

Izmir Torbalı Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Izmir Torbalı Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir Torbalı ilçesinde gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonları, bekarlığa veda partisi organizasyonları, söz organizasyonları, nişan organizasyonları ve düğün organizasyonları gibi eğlence organizasyonlarınızda İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz. İzmir, Bodrum ve İstanbul’da bulunan ofislerimizle, İzmir Buca’da bulunan ofisimizden İzmir Torbalı’ya organizasyon hizmetleri veriyoruz. Torbalı kına gecesi organizasyonu için organizasyon planlama, organizasyon yönetimi, ekipman desteği, personel temini, kına aktiviteleri gibi hizmetler için firmamızdan destek alabilirsiniz. İzmir Torbalı kına organizasyonu ve mekanları için sizin için hazırladığımız yazımızı okuyabilir, bilgi alabilirsiniz.

İzmir Torbalı Kına Organizasyonu ve Mekanları

Torbalı İzmir’in 45 km güneydoğusunda yer alan bir ilçesidir. Küçük Menderes Havzası üzerine yer alan ilçe, Bayındır, Tire, Menderes, Kemalpaşa, , Selçuk ve Buca ilçeleriyle komşudur. İzmir Organizasyon firması olarak Torbalı ilçesinde, kına organizasyonları başta olmak üzere birçok organizasyon gerçekleştiriyoruz. Firmamızın Buca’da bulunan ofisi ve deposuyla Torbalı’ya ekipman kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti, organizasyon planlama ve organizasyon yönetimi hizmeti sağlıyoruz.

İzmir Torbalı kına organizasyonu ve mekanları ile ilgili, fiyat, bilgi ve öneri ile ilgili firmamızın müşteri danışmanları ve organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz.

İzmir Torbalı Kına Organizasyonu ve Mekanları

 • Dağ Restoran: Dağ Restoran Torbalı ilçesinde Yeniköy Köyü’nde yer alıyor. Mekanda açık ve kapalı mekan, otopark ve yemek hizmeti veriyor. Doğa manzaralı mekanda davetlilerinizi ağırlayabilir, kına gecesi organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Torbalı kına organizasyon mekanı arayışındaysanız sizin için alternatif olabilir.
 • Ergenekon Kır Düğünü: Torbalı ilçesi Ayrancılar mevkiinde yer alan mekan, size her mevsim organizasyon düzenleme fırsatı sunuyor. Açık kapalı mekan seçenekleriyle kına, söz, nişan ve düğün organizasyonlarınız için seçeneğiniz olabilir.

İzmir Organizasyon Torbalı Kına Organizasyon Hizmetleri

 • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: İstediğiniz modellerde ve kına tahtı kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti.
 • Nedime Temini: Yöresel kostümleri ile tüm gün boyunca geline eşlik eden ve dans kareografileri hazırlayan nedime temini.
 • Hint Kınacısı Temini: Organizasyon boyunca davetlilere profesyonel Hint kınası hizmeti.
 • Tül, Kumaş ve Çiçek süsleme Hizmetleri: Masa, sandalye, kına tahtı, kapı girişi, yürüyüş yolu süsleme.
 • Profesyonel Ses Sistemi Kurulumu: Mekana uygun ses sistemi kiralama ve kurulum hizmeti.
 • Işık Sistemleri ve Sahne Sistemleri Kurulumu: Lazer ışık, gökyüzü tarayıcılar, takip ışığı, flaşör ışık vb ışık sistemleri kiralama ve kurulum hizmeti, istenilen büyüklükte sahne sistemi kiralama ve kurulumu.
 • Dansçı Temini ve Dans Gösterileri: Oryantal (dansöz) ve zenne (erkek dansöz) temini.
 • Müzik Grupları Temini ve Müzik Hizmetleri: Fasıl grubu, bando ekibi, profesyonel DJ temini.
 • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Şerbetçi kızlar, kahveci güzeli, gül suyu ve lokum ikramları vb.
 • Kına İkramları ve Hediyelikleri: Kına çerezi, kına, mum, çiçek vb.
 • Prodüksiyon Hizmetleri: Profesyonel video çekimi, fotoğraf çekimi ve video klip montajı hizmeti.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir