Karaburun Kına Organizasyonu ve Mekanları

Karaburun Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Karaburun Kına Organizasyonu ve Mekanları

Karaburun, İzmir’in ilçelerinden biridir. Bir yarımada olup, Urla yarımadasıyla Balıklıova ve Gerence Koyları arasında kalan bir ilçedir. Güneyinde Çeşme ilçesiyle, doğusunda ise Urla ilçesiyle komşudur. Birbirinden güzel plajları, denizi, temiz havası ve bol oksijeniyle tercih edilen bir İzmir ilçesidir. Mordoğan adı verilen beldesiyle de bilinir. Karaburun ve İzmir arası 100 kilometredir, araçla yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Karaburun ve çevresinde organizasyon hizmetleri veren firmamız, Karaburun kına organizasyonları için de organizasyon yönetimi, ekipman temini ve süsleme hizmetleri gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri veriyor.

Karaburun Kına Organizasyonu ve Mekanları

Henüz keşfedilmemiş olan bir sürü bakir plajı, açık ve kapalı mekanları, kır düğünü konseptli kına organizasyonları için yeşil ve mavinin iç içe olduğu mekanlar, sahil restoranları ve daha birçok seçeneğiyle Karaburun kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Karaburun ve Mordoğan’da lüks restoranlar, oteller, kına ve düğün mekanları gibi alternatifler için firmamızın organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Karaburun Kına Organizasyonu Hizmetleri

Karaburun ve Mordoğan’da gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonları, bekarlığa veda partisi organizasyonu ve farklı konseptlerde kına organizasyonlarınız için, İzmir Organizasyon firması olarak farklı hizmetler sunuyoruz.

  • Ekipman Kiralama: Masa, sandalye, ışık sistemleri, ses sistemleri, şamdan, supla, kına tahtı, kaftan ve bindallı kiralama.
  • Süsleme Hizmetleri: Balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme, kına tahtı süsleme, masa süsleme, yürüyüş yolu süsleme.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi: Doğal takip fotoğrafı çekimi, iç mekan albüm çekimi, dış mekan albüm çekimi, aktüel video çekimi, kına klibi kurgusu.
  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Kahveci güzeli, gül suyu ve lokum ikramı, şerbet ikramları.
  • Müzik ve Animasyon Hizmetleri: Profesyonel DJ performansı, bayan DJ performansı, fasıl ekibi, bando ekibi, oryantal (dansöz) gösterisi, zenne (erkek dansçı) gösterisi, mezdeke grubu gösterisi, karikatürist hizmeti, Hint kınacısı, falcı hizmeti, davul şov.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Gerçek havai fişek gösterileri, bataryalı havai fişek gösterileri, hazır kutulu havai fişek gösterisi, yelpaze havai fişek gösterisi, konfeti makinesi, volkan gösterileri (silindir volkan, konik volkan), ışık şelalesi, ledli uçan balon.
  • Ajans Hizmetleri : Garson ve servis elemanı temini, hostes ve host temini, kına sunucusu temini, animatör temini.
  • Kına İkramları ve Kına Hediyelikleri Hizmeti: Kına çerezleri, kına hediyelikleri (manet, isimlikler, cam şişe içerisinde kahve, lavanta keseleri gibi farklı hediyeliklerin hazırlanması ve sunumu), dekoratif kına tepsisi, kına sehpası, kına mumları, tefler, nedime minderleri.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir