Mezdeke Grubu Temini

Mezdeke Grubu Temini İzmir Organizasyon

Mezdeke Grubu Temini

Kına gecesi organizasyonu gibi etkinliklerinizde, organizasyonunuza renk katmak için tercih edebileceğiniz birçok İzmir Organizasyon aktivitesi var. Alışılmış organizasyonlardan daha farklı bir organizasyon planlamak isterseniz, firma yetkililerimizin önerilerinden faydalanabilirsiniz. Mezdeke grubu temini hizmeti de, kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda parti organizasyonları, söz ve nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerde, davetlilerinize ilginç bir sahne gösterisi sunabilirsiniz.

Mezdeke Grubu Temini Hizmeti Nedir?

Mezdeke grubu, mezdeke müziklerinde oryantal dans figürleri ile dans eden, yüzleri peçe ile sembolik bir şekilde kapalı olan ve 3 adet profesyonel oryantal dansçıdan oluşur. Mezdeke grubu sahneye çıktığında, davetlileriniz de sahneden gözlerini alamayacak, keyifli bir dans gösterisi izleme şansı bulacaklar.

Kına Gecesi Organizasyonlarında Mezdeke Grubu Gösterisi

Eğer siz de farklı konseptlerde kına geceleri organize etmek istiyorsanız, mezdeke grubu gösterisine organizasyonunuzda yer verebilirsiniz. Özellikle kadınların çoğunlukta bulunduğu kına gecesi organizasyonlarında, davetlilerinizle birlikte kendinizi oryantal müziğin ritmine kaptıracak, keyifli anlar yaşayacaksınız. Yüzleri peçe ile kapalı olan profesyonel oryantallerimiz, tüm gizemiyle, sahnede danslarını sergileyecekler ve farklı bir organizasyona ev sahipliği yapmış olacaksınız.

İzmir Organizasyon Diğer Müzik ve Animasyon Hizmetleri

  • Dansöz (Oryantal) Temini: Oryantal temini hizmeti, tek bir dansçıdan oluşur. Dansçı, oryantal dans figürlerini, bağımsız bir şekilde davetlilere sergiler. Mezdeke grubundan farkı, belli bir kareografiye uymadan bağımsız bir şekilde dans etmesidir. Kına organizasyonlarında ve bekarlığa veda partilerinde sık tercih edilen bir hizmettir.
  • Zenne (Erkek Dansöz) Temini: Zenne, erkek dansçı demektir. Kadın kostümü ve makyajıyla oryantal dans figürlerini sahnede sergiler. Dansözlerden farklı olarak zennelerin daha keskine ve daha farklı sunumları vardır. Örneğin, yelpaze gibi objelerle, ya da uçuşan tüllü kostümlerle, dans ederken muazzam bir sahne gösterisi sunarlar.
  • Fasıl Grubu Temini: Fasıl grubu kanun, ud, tef, keman ve kemençe gibi enstrumanlarla Türk müziğini icra eder. Kına organizasyonlarında, davetlilerinize keyifli bir müzik ziyafeti vermek için tercih edebileceğiniz bir müzik hizmetidir.
  • Profesyonel DJ Performansı: Canlı müziğin yanında bir de profesyonel DJ hizmetini de tercih edebilirsiniz. Daha çok parti konseptleri, bekarlığa veda parti organizasyonları, modernize edilmiş kına gecesi organizasyonları gibi etkinliklerde, davetlilerin enerjisini artırmak ve dans etmek için profesyonel DJ performansı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Organizasyon ve Kına organizasyon Hizmetleri

İzmir ve Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kına organizasyonu ve diğer her türlü organizasyonunuz için organizasyon desteği veriyoruz. Organizasyon planlamadan organizasyon yönetimine, ekipman kiralamadan, süsleme hizmetlerine, müzik ve animasyon hizmetlerinden prodüksiyon hizmetlerine kadar birçok hizmete firmamızdan erişebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir