Renk Cümbüşü

Renk Cümbüşü İzmir Organizasyon

Renk Cümbüşü

Evlenmeden önce ailesiyle, eşleriyle ve dostlarıyla mutlu bir veda gecesi geçirmek isteyen siz sevgili gelin adaylarımız için eğlenceli ve farklı kına gecesi konseptleri geliştirdik. Siz nasıl bir kına gecesi organize etmek istediğinize karar verin, gerisini deneyimli ekibimize bırakın. Sizler farklı ve eğlenceli aktivitelerle güzel bir veda gecesi yaşarken, biz ekibimizle tüm detayları planlıyor olacağız. Farklılık isteyen, davetlilerine eğlenceli bir organizasyonla merhaba demek isteyen, sınırsız ve şık bir eğlence hayal eden gelinlerimize renk cümbüşü ve daha bir sürü aktivite sunuyoruz.

Renk Cümbüşü Nedir?

Renk cümbüşü, genellikle Hint usulü kına gecelerinde kullanılan, rengarenk tüllerle gelinin baş tacı edilerek yapıldığı danslar, dekorlar ve daha bir sürü şey. Renkli tüllerden yapılan gelin kemeri bu tarz konseptlerde gelinin beline takılıyor ve en yakınları gelinin tüllerinden tutarak dans etmeye başlıyorlar. Tabi konsepti kendinize göre ve zevklerinize göre uyarlamak sizin elinizde. Modern konseptli kına geceleri, Osmanlı konseptli geleneksel kına geceleri ve bekarlığa veda partisi gibi kutlayacağınız kına gecelerinde de renkli kemerlere yer verebilir, organizasyonunuzu renklendirebilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonlarında Renk Cümbüşü ve Gelin Kemerleri Nasıl Kullanılır?

Hint tarzı kına gecelerinde sık kullanılan renkli kemerler gelinin beline bağlandıktan sonra, gelinin en yakın arkadaşları ve nedimeler kemere bağlı tüllerle bir dans kareografisi gerçekleştirir. Bu dansta amaç gelinin baş tacı edilmesi ve güzel enerjilerin gelinin yeni hayatında yer almasıdır. Farklı konseptler arayışındaysanız, sıradanlıktan uzak aktivitelerden olan renkli kemerler kına gecenize renk katacak.

İzmir Organizasyon Kına Gecesi Organizasyon Hizmetleri

  • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: İstediğiniz model ve renklerde kına tahtı için firmamız kına gecenize uygun kına tahtı modelleri sunuyor. Üstelik kiralama hizmetinin yanında nakliye ve kurulum hizmeti de veriyor.
  • Nedime Temini: Organizasyonun başından sonuna kadar geline yardımcı olan, mekana girişlerden kına yakma seremonisine kadar gelinin her an yanında olan nedimelerimiz, yöresel kostümleri ve bindallılarıyla, ilginç dans figürleri ve gösterileriyle kına gecesi organizasyonunuzda hizmet veriyor.
  • Hint Kınacısı Hizmeti: Gelenekleri sonuna kadar yaşatmak ve davetlilerinize farklı aktiviteler sunmak için Hint kınacısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hint kınacımız organizasyon boyunca davetlilerinize ilginç motiflerin yer aldığı dövmeler yapıyor.
  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Kahveci güzeli, şerbetçi kızlar, gül suyu ve lokum ikramları ve daha nice yöresel lezzetler ve sunumlarla, kına gecesi organizasyonunuzun hakkını verebilirsiniz. Şerbetçi kızlarımız davetlilerinizi içinde Osmanlı şerbeti bulunan bakır ibrikleriyle karşılıyor, kahveci güzelimiz mekanı mis gibi kokutan Türk kahvesi ikramları yapıyor. Kahve ikramı sonrası da gül suyu ve lokum ikramlarıyla davetlilerinize tatlı ikramlar yapıyorlar.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir