Selçuk Kına Organizasyonu ve Mekanları

Selçuk Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Selçuk Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir ilinin güneyinde yer alan Selçuk, İzmir’in ilçelerinden biridir. İzmir – Aydın karayolunun üzerinde yer alır. Kuzeyinde Tire, kuzeybatısında Torbalı, güneyinde Kuşadası ve doğusunda ise Germencik ilçeleriyle komşudur. Antik Çağ’ın önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Selçuk, Efes antik kenti ve Meryem Ana gibi önemli tarihi merkezlere ev sahipliği yapmaktadır. Şaraplarıyla ve tarihi evleriyle bulunan Şirince Köyü ve uzun ve gelişen bir plaj olan Pamucak Plajı da Selçuk’un önemli turistik yerlerinden bazılarıdır. İzmir Selçuk arası 75 km’dir ve araçla 50 dakika sürmektedir. İzmir Organizasyon firması olarak, İzmir merkezli ofisimizle Selçuk’ta düzenleyeceğiniz organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Kına organizasyonları başta olmak üzere, kına gecesi organizasyonları ve bekarlığa veda partisi organizasyonları gibi eğlence organizasyonlarınız için firmamızdan organizasyon yönetimi, organizasyon planlama, danışmanlık hizmeti, süsleme hizmetleri ve havai fişek hizmetleri gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri temin edebilirsiniz.

Selçuk Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz

  • Kına Tahtı Kiralama Hizmetleri: En özel ve en mutlu gün ve gecelerinizden biri olan kına gecesi organizasyonunuzda hem sizi özel hissettirecek hem de gelenek ve göreneklere uygun bir kına gecesi planlamak için kına tahtı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kına gecesi boyunca, özellikle kına yakma seremonilerinde temsili ve sembolik bir değeri olan kına tahtı kiralama hizmetini, siz değerli gelin adaylarımızın zevk ve tercihlerine göre, istediğiniz model ve renklerde temin ediyoruz. Kafes şeklinde kına tahtları, koltuk şeklinde kına tahtı, cibinlikli kına tahtı, rengarenk tüllerle çevrilen kına tahtı gibi birçok seçeneğiniz var. Selçuk kına organizasyonu için Selçuk’un her yerine kına tahtı kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti veriyoruz.
  • Kına Hediyelikleri ve Kına İkramlıkları Temini: Kına gecesi organizasyonlarında davetlilere çeşitli hediyeler ve ikramlıklar sunmak adettendir. Bizler de bu güzel ve özel adetlerinizi şık sunumlarla sizler için gerçekleştiriyoruz. Kırmızı tüller ve keseler içinde kına ve kına çerezleri, isminizin ve o günün tarihinin basılı olduğu çeşitli hediyelikler (kese içerisinde lavanta veya küçük cam şişeler içerisinde kahve gibi) gibi sunumlar hazırlıyoruz.
  • Nedime Temini: İsterseniz geleneksel bir kına organizasyonu planlayın ya da modern bir konseptte bekarlığa veda partisi temalı bir kına organizasyonu. Nedimelerin geline tüm gün boyunca eşlik etmesi, adetlerimizin gereğini yerine getirirken, aynı zamanda gün boyunca size büyük kolaylıklar sağlayacak. Aynı zamanda çeşitli gösterilerle davetlilere de eğlenceli gösteriler hazırlayacaklar. Yöresel kostümler ve bindallılarla kına organizasyonunuzda nedimelerimiz, organizasyon boyunca eliniz kolunuz olacak. Adetlerimizi size hatırlatacak, organizasyon planı konusunda sizi bilgilendirecekler. Bu heyecanlı gününüzde organizasyon mekanına girerken size eşlik edecekler, hazırladıkları dans kareografilerine sizi de dahil ederek, hem misafirlerinize şık bir gösteri sunacaklar, hem de sizi baş tacı edecekler. Selçuk kına organizasyonu için istediğiniz sayıda nedime temini ediyoruz.
  • Müzik Hizmetleri: Eğlence organizasyonu varsa, müzik hizmeti unutulmazlarımızdandır. Profesyonel DJ temini ve dilerseniz de bayan DJ temini hizmetimizle, kına gecenizde hem mutlu hem de hüzünlü anlar yaşatmak için DJ’miz size hizmet edecek. Dilerseniz fasıl ekibi ya da bando grubu gibi müzik hizmetlerimizle de kına organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.
  • Dans Gösterileri: Eğlenceyi maksimum seviyeye çıkarmak için misafirlerinize profesyonel dans gösterisi hizmeti veriyoruz. Oryantal ve zenne gösterileriyle kına gecenizi bekarlığa veda partisi tadında kız kıza kutlayabilirsiniz. Eğlence kaçınılmaz olacak. Selçuk ve Selçuk’un her yerine dansçı temini hizmeti veriyoruz.
  • Ekipman Kiralama ve Ekipman Temini: Selçuk kına organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları İzmir Organizasyon firması olarak temin ediyoruz. Masa, masa örtüsü, sandalye, jeneratör, ses sistemi, ışık, sahne, şamdan, yürüyüş yolu, kırmızı halı, kına tahtı, nedime minderi gibi tüm ekipmanları kiralıyor ve yerinde kurulum hizmeti veriyoruz.
  • Havai Fişek Hizmetleri: Kına organizasyonunuza ihtişam katacak bir etkinlik arayışındaysanız, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz havai fişek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyonun büyüklüğüne ve bütçenize göre yapacağınız havai fişek atışını firmamız profesyonel bir şekilde veriyor. Kına organizasyonunda açık ve kapalı mekanlarda tercih edebileceğiniz yer volkanları için de firmamız Selçuk kına organizasyonu için hizmet veriyor.

Yukarıda belirttiğimiz hizmetler dışında süsleme hizmetleri, personel ve animatör temini, nostaljik satıcılar ve kına organizasyonu için çeşitli fikir ve konseptlerimizle, Selçuk kına organizasyonu için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Selçuk Kına Organizasyonu ve Mekanları

Selçuk kına organizasyonu ve mekanları için birçok alternatif belirledik sizler için. Dilerseniz açık alanda kır düğünü konseptinde dilerseniz de kapalı alanda kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Selçuk’ta bulunan zengin tarihi dokunun izleri, bölgenin mekanlarında da kendini gösteriyor. Kına organizasyonu için çok fazla mekan seçeneğiniz var. Selçuk’ta bulunan restoranlar, kafeler, oteller ve kına gecesi mekanları için firmamızın organizasyon sorumlularıyla iletişime geçebilirsiniz. Selçuk kına organizasyonu ve mekanları , Selçuk kına organizasyon konseptleri, Selçuk kına organizasyon mekanları ve kına organizasyon fiyatları ile ilgili firmamızın müşteri temsilcilerinden de danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir