Urla Kına Organizasyonu ve Mekanları

Urla Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Urla Kına Organizasyonu ve Mekanları

Urla, İzmir’in batısında bulunan bir yarımada ilçesidir. Çeşme, Seferihisar, Karaburun ve Balıklıova ile komşudur. İzmir Urla arası 45 km’dir ve yaklaşık 40 dakika sürmektedir. İzmir’de bulunan merkez ofisimiz ve depomuzla, Urla’da düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda, İzmir Organizasyon firması olarak hizmet vermekteyiz.

Urla’nın güzel havası, tarihi dokusu, plajları ve daha birçok özelliği, Türkiye’nin dört bir yanından buraya ziyaret sağlıyor. Urla’nın hem yerlileri, hem de turistik bir seyahat amacıyla gelenler Urla’da çeşitli organizasyonlar düzenliyorlar. Son dönemlerin en gözde organizasyonlarından biri ise ‘kına gecesi organizasyonu’ veya daha modernize edilmiş günümüze uyarlanmış haliyle ‘bekarlığa veda partisi organizasyonu’. Urla ise bunun için doğal güzellikleriyle sizlere ev sahipliği yapabilecek bir yer. Urla kına organizasyonu ve mekanları için firmamız organizasyon ve danışmanlık desteği sunuyor.

Urla Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

Urla’da düzenleyeceğiniz kına organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri İzmir Organizasyon firması olarak veriyoruz.

  • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: Kına gecenizde prensesler gibi ağırlanmak ve baş tacı edilmek isteyeceksiniz. İstediğiniz renk ve modellerde kına tahtlarıyla kına organizasyonlarınızı hem geleneklere uygun bir şekilde kutlayabilir, hem de Türk gelenek ve göreneklerimizi yad edebilirsiniz.
  • Nedime Temini: Kına gecesi boyunca gelinin yanında olan ve gelini temsil eden nedimelerimiz, hem kına gecesi organizasyonlarında deneyimli olmaları hem de yöresel kostümleri ve dansları ile kına organizasyonuna renk kattıkları için bu tarz organizasyonda çok tercih ediliyor.
  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Kahveci güzeli, şerbet ikramları, gül suyu ve lokum ikramı gibi ikramlar için firmamız size nostaljik bir hizmet sunuyor. Özel kahve standlarında pişirilen kumda kahve, bakır şerbet güğümlerinden servis edilen Osmanlı şerbeti, gül suyu ve lokum ikramı gibi nostaljik satıcılar hizmetlerimizle, Urla kına organizasyonu için davetlilerinize lezzetli ikramlar yapıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz kına organizasyon hizmetleri dışında ses sistemi kiralama, masa sandalye kiralama, havai fişek hizmetleri, kına organizasyon paketleri, müzik hizmetleri, dans gösterileri ve dansçı temini gibi hizmetler veriyoruz.

Urla Kına Organizasyonu ve Mekanları

Urla eğlence mekanları, bakir plajları, kır düğünü mekanları, birbirinden güzel lüks ve butik otelleri ve eşsiz manzaraya sahip restoranları ile, kına organizasyonu, kına gecesi organizasyonu ve bekarlığa veda konseptli partileriniz için zengin bir yarımada ilçesi. İzmir Organizasyon firması olarak Urla’da kına organizasyonu için farklı mekanlar keşfediyoruz. Sizler de Urla kına organizasyonu ve mekanları için firmamızın organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir