Aliağa Kına Organizasyonu ve Mekanları

Aliağa Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Aliağa Kına Organizasyonu ve Mekanları

Aliağa Ege Denizi’ne kıyısı bulunan İzmir ilçelerinden biridir. Aliağa doğusunda Manisa ili, kuzeyinde İzmir’in Bergama ilçesi, güneyinde Menemen ilçesi ve güneybatısında Foça ilçesi ile komşudur. Batı ve kuzeyinde ise Ege Denizi ile çevrilidir. İzmir Çanakkale karayolu ilçenin içinden geçer. İzmir şehir merkezi ile Aliağa yaklaşık olarak 60 kilometredir ve İzmir’den Aliağa’ya araçla ulaşım yaklaşık olarak 50 dakika kadar sürmektedir. İzmir Buca ofisimizle Aliağa’da gerçekleştireceğini kına organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon firması olarak organizasyon hizmetleri veriyoruz.

İzmir Aliağa Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir Aliağa’da düzenleyeceğiniz kına organizasyonu, kına gecesi organizasyonu ve çeşitli eğlence organizasyonlarınız için, firmamız size çeşitli hizmetler sunuyor . Ayrıca kına organizasyonu hizmetleri dışında, Aliağa’da kına organizasyon mekan önerileri gibi danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız.

İzmir Aliağa’da bir kına organizasyonu düzenlemek istiyorsanız ilçenin lüks restoranlarını ya da otellerini tercih edebilirsiniz. Aliağa’da bulunan kına gecesi mekanları için de organizasyon sorumlularımız sizi yönlendirecekler ve istediğiniz konseptte mekan önerisinde bulunacaklar.

Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Ekipman Kiralama Hizmeti: Masa, sandalye, jeneratör, ses sistemi, ışık sistemleri, sahne gibi bir organizasyonun temelini oluşturan ekipmanların kiralanması, Aliağa’ya nakliyesi ve mekanda kurulumu hizmetini vermekteyiz.
  • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: Kına gecenizde sizi özel kılan ihtişamlı kına tahtını, zevk, tercih ve organizasyon konseptinize göre çeşitli modellerde ve renklerde temin ediyoruz.
  • Nedime Temini Hizmeti: Kına gecesi boyunca bir an bile yanınızdan ayrılmayan nedimelerimiz, eğlenceli danslarıyla davetlileriniz için de keyifli bir görsel şov oluşturacaklar.
  • Prodüksiyon Hizmetleri: Profesyonel fotoğraf çekimi ve video çekimi için firmamız kına gecesi organizasyonlarınızda hizmet veriyor. Organizasyon sonrası video çekimlerinizi derleyen prodüksiyon ekibimiz, size özel bir kına klibi hazırlayıp sunacak.
  • Personel ve Animatör Temini: Aliağa kına organizasyonlarınız için garson, servis elemanı, host, hostes, sunucu ve tüm personel ihtiyaçlarınızı İzmir Organizasyon firması olarak karşılıyoruz.
  • Süsleme Hizmetleri: Kına organizasyonunuzun yapılacağı mekanı tül süsleme, çiçek süsleme, kumaş süsleme ve çeşitli dekoratif objelerle süslüyoruz. Yürüyüş yolu, masa, sandalye, kına tahtı ve süsleme için uygun olan alanları çiçek süsleme ve renkli tül süsleme tekniği ile süsleyerek, mekanı size özel bir hale getiriyoruz.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Kına organizasyonlarınızda davetlilerinize görsel bir şölen yaşatmak için, profesyonel havai fişek gösterilerimizi tercih edebilirsiniz. Organizasyon mekanına nedimelerinizle birlikte giriş anınızda ve kına yakma seremonisi gibi özel anlarda, yer volkanı gösterisinden yararlanabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir