Balçova Kına Organizasyonu ve Mekanları

Balçova Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Balçova Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir’in ilçelerinden biri olan Balçova, İzmir’in merkezi olarak sayılabilecek Konak ilçesine yakındır. Narlıdere ve Karabağlar ilçeleri ile de komşudur. Kaplıcaları ve teleferiği ile bilinen Balçova, piknik alanları ve Kent Ormanı ile de ünlüdür. Buca Balçova arası olarak 20 km’dir ve yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. İzmir Buca’da bulunan merkez ofisimiz ve depomuzla, Balçova kına organizasyonu ve Balçova eğlence organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Organizasyon yönetimi, personel temini, süsleme hizmeti, ekipman kiralama, fotoğraf ve video çekimi ve havai fişek hizmetleri gibi birçok alanda Balçova’da gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için firmamızdan destek alabilirsiniz. Balçova kına organizasyonu ve mekanları ve Balçova kına organizasyon hizmetlerimiz hakkında bilgilendirici yazımızı okuyabilirsiniz.

Balçova Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

Balçova kına gecesi organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon firması olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri temin ediyor ve gerçekleştiriyoruz.

  • Kiralama Hizmetleri: Kına tahtı kiralama, masa kiralama, sandalye kiralama, şamdan kiralama, supla kiralama, yürüyüş yolu kiralama, kırmızı halı kiralama gibi ihtiyaç duyduğunuz malzeme ve ekipmanların kiralama, nakliye ve kurulum hizmetlerini veriyoruz.
  • Gıda Hizmetleri: Nostaljik satıcılar, kahveci güzeli, şerbetçi kızlar, gül suyu ve lokum ikramı gibi gıda hizmetlerini, yöresel kostümlü personelimizle, geleneklerimize uygun ve eğlenceli bir şekilde veriyoruz. Davetlilerinizi şerbet ikramlarıyla karşılıyor, kumda kahve ikramlarından sonra da gül suyu ve lokum ikramlarıyla misafirlerinize ev sahipliği yapıyoruz.
  • Havai Fişek Hizmetleri: Gerçek havai fişek gösterisi, batarya havai fişek gösterileri, yer volkanı gösterileri, ışık şelalesi ve ledli (ışıklı) uçan balon hizmetleriyle Balçova kına gecesi organizasyonlarınızı renklendiriyor ve çeşitli pyroteknik hizmetler veriyoruz.
  • Müzik ve Animasyon Hizmetleri: Profesyonel DJ temini, profesyonel bayan DJ temini, fasıl ekibi temini, bando grubu temini, zenne (erkek dansöz) gösterisi, oryantal (dansöz) gösterisi, davul şov, renk cümbüşü gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Balçova kınagecesi organizasyonunuzda müzik ve animasyon hizmetleriyle misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilir, bu günü unutulmazlarınız arasına ekleyebilirsiniz.
  • Personel ve Animatör Temini: Garson ve servis elemanı temini, nedime temini, falcı temini, Hint kınacısı temini, karikatürist temini gibi hizmetlerimizle, hem personel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de kına gecenizin keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Balçova Kına Organizasyonu ve Mekanları

Teleferiği, kaplıcaları ve yemyeşil alanlarıyla hem kır düğünü konseptli kına organizasyonlarına hem de şık ve ihtişamlı kına organizasyonlarına hizmet eden Balçova kına organizasyonu ve mekanları konusunda oldukça bol seçenek sunuyor bizlere. Açık ve kapalı mekanları, şık ve zarif restoranları ve lüks otelleriyle Balçova kına organizasyonu ve mekanları ile ilgili önerilerimiz için firmamızın müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir