Beydağ Kına Organizasyonu ve Mekanları

Beydağ Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Beydağ Kına Organizasyonu ve Mekanları

Beydağ ilçesi, İzmir’in doğusunda bulunan bir ilçedir. İzmir’in en küçük ilçesi olarak bilinen Beydağ, doğusunda Nazilli, batısında Ödemiş, kuzeyinde Kiraz ve güneyinde Nazilli ilçeleri ile komşudur. Beydağ ile İzmir arası 135 kilometredir ve araçla yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika sürmektedir. İzmir Buca’da bulunan ofisimiz ve depomuzla Beydağ kına organizasyonu ve eğlence organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, Beydağ kına organizasyonlarız için kaliteli ekipmanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet verecekler.

Beydağ Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir Beydağ’da kına gecesi organizasyonu düzenlemek için birbirinden güzel bir çok mekan seçeneğiniz var. Dilerseniz lüks bir otelde, isterseniz açık veya kapalı mekanlarda ya da kır düğünü konseptiyle hizmet veren mekanlarda kına gecenizi organize edebilirsiniz. İzmir Beydağ kına organizasyonu ve mekanları , kına organizasyon konseptleri, kına organizasyon dekorasyonu, kına organizasyon fikirleri ve Beydağ kına organizasyon fiyatları ile ilgili bilgi için, firmamızın organizasyon sorumlularına veya müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz.

Beydağ Kına Gecesi Organizasyon Konseptleri

  • Geleneksel Kına Gecesi Organizasyonu: Bindallı ve kaftanların giyildiği, kahveci güzelimizin kumda kahve ikram ettiği, şerbetçi kızlarımızın organizasyon mekanında davetlilerinizi Osmanlı şerbeti ile karşıladığı, gül suyu ve lokum ikramlarının yapıldığı, nedimelerin dans gösterileri yaptığı, teflerin ve davulların çalındığı, kına yakma seremonisinin adetlerimize uygun olarak yapıldığı bir kına organizasyonudur. Türk gelenek ve göreneklerine uygun nostaljik bir kına gecesi organize etmek isterseniz, profesyonel ekibimiz tüm detaylarıyla kına gecenizi kurgulayacaklar ve planlayacaklar.
  • Hint Usülü/Hint Konseptli Kına Gecesi Organizasyonu: Hindistan’da düzenlenen rengarenk kına geceleri gibi bir kına organizasyonu isterseniz, son zamanların trendi olan çok sık gerçekleştirdiğimiz Hint usülü kına konseptini tercih edebilirsiniz. Rengarenk kına tahtı süsleme, renkli nedime kostümleri, ilginç danslar, Hint kınacısı gibi hizmetlerin olduğu bu Hint konseptli kına organizasyonunu da tercih edebilir, farklılık yaratabilirsiniz.
  • Bekarlığa Veda Partisi Konseptli Kına Gecesi Organizasyonu: Son zamanlarda geleneklerden ödün vermek istemeyen ama aynı zamanda modern bir kına gecesi organize etmek isteyen gelin adaylarımız tarafından tercih ediliyor. Daha az kişinin katıldığı partiler şeklinde düzenleyebilir, partiye en yakın kız arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Kına yakma seremonisi gibi adetlerin de temsilen eğlenceli bir şekilde yer aldığı bu konseptte, zenne (erkek dansöz), oryantal (dansöz) ve profesyonel dj gibi hizmetler var.

Beydağ kına organizasyonlarınızda konsept ve mekan önerilerimiz için firmamızın organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir