Bornova Kına Organizasyonu ve Mekanları

Bornova Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Bornova Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir’in kuzeydoğusunda yer alan Bornova, İzmir ilinin bir ilçesidir. İzmir’e 8 km uzaklıktadır. İzmir’de merkezi konumda olan Bornova’da kına organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi eğlence organizasyonları düzenliyoruz. İzmir Buca’da bulunan merkez ofisimizle Bornova organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz.

Bornova Kına Organizasyonu ve Mekanları

Yeşiliyle, piknik alanlarıyla, doğasıyla ve lüks mekanları ile bilinen Bornova’da farklı kına organizasyonlarınıza hizmet eden birçok mekan alternatifiniz var. 2006 yılından bu yana kına organizasyonu gibi eğlence organizasyonları gerçekleştirdiğimiz Bornova’da farklı mekanlarda etkinlikler düzenledik. Açık ve kapalı kına organizasyon mekanları, lüks restoranlar, oteller ve kır düğünü konseptli organizasyon mekanlarıyla Bornova’da çok fazla seçeneğiniz var.

Bornova Kına Organizasyon Fikirleri

Geleneksel kına gecesi organizasyonu, Hint konseptli kına gecesi organizasyonları, bekarlığa veda partisi ve modernize edilmiş kına geceleri gibi konseptlerle kına gecenizi organize edebilirsiniz. Konsept tercihinize göre, dekorasyon ve etkinliklerde değişiklikler yapabilir, kına gecenizi kendinize özel hale getirebilirsiniz. Eğer sizler de farklılık arayışındaysanız, alışılmışın dışında kına gecelerine imza atmak istiyorsanız, bu fikirlerimizi kına gecenize uyarlayabilirsiniz.

Kına tahtı, kına yakma seremonileri, nedimeler, müzikler ve danslar…Konsept ne olursa olsun her kına gecesinde gördüğümüz detaylar bunlar. Peki ya farklılık yaratmak için bu önerilerimize ne dersiniz?

  • Kına Gecelerinde Karikatürist Hizmeti: Profesyonel karikatüristimiz, organizasyon mekanında, onun için özel olarak hazırlanmış bölümde şövalesiyle ve karakalemiyle davetlilerinizi bekler. Organizasyon boyunca misafirlerinizin eğlenceli ve mizahi portrelerini kağıdına resmeder. İsterseniz kız kıza vereceğiniz bir bekarlığa veda partisinde, dilerseniz de modernize edilmiş kına konseptlerinde ilginç ve eğlenceli karikatürist hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Hint Kınacısı Temini: Kına yakma seremonisi güzel geleneklerimizden biridir. Gelinin eline, mutlu evliliği olan bir kadın tarafından mutluluğu ve bereketi temsilen kına yakılır. Konuklara da şık hediyelikler içinde ellerine yakmaları için kına yakılır. Her konseptte kına organizasyonlarında standart bir şekilde uygulanır. Ancak Hint kınacısı, Hindistan’dan getirilen özel kınalarla, çeşitli desenlerle yapılan bir kına dövmesidir. Profesyonel Hint kınacımız organizasyon boyunca misafirlerinizin ellerine, kollarına ya da bileklerine sizin seçtiğiniz desenleri resmederler. Misafirlerinizin de keyif aldığı farklı bir kına organizasyon fikri olarak alternatifleriniz arasına koyabilirsiniz.
  • Falcı Hizmeti: Kumda pişirilen kahveler, kahveci güzelimiz tarafından misafirlerinize dağıtılır. Ancak bizler, o kapatılan fincanları İzmir Organizasyon firması olarak boş bırakmıyoruz. Profesyonel falcımız, organizasyon boyunca misafirlerinize kahve falı, tarot falı gibi fallar bakıyorlar. Eğlencenin, bol muhabbetin olduğu bu hizmetimizi de, Bornova kına organizasyonlarınız için alternatifleriniz arasına koyabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir