Çeşme Kına Organizasyonu ve Mekanları

Çeşme Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Çeşme Kına Organizasyonu ve Mekanları

Çeşme, Ege Bölgesi’nin en çok bilinen tatil beldelerinden biridir. Urla ve Karaburun ilçeleriyle komşu olan Çeşme’nin Yunanistan’a bağlı Sakız Adası’na uzaklığı ise 8 mildir. Altın kumlu plajları, bakir plajları, seçeneği bol eğlence mekanları, yemekleri ve sıcak yerel halkı ile Çeşme, son dönemlerde Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil bölgelerinden olmuştur.

Çeşme, İzmir merkeze 125 km uzaklıktadır ve yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir. İzmir Organizasyon firması olarak İzmir, Bodrum ve İstanbul ofislerimizden Çeşme kına organizasyonu ve Çeşme kına organizasyonu ve mekanları hizmeti vermekteyiz.

Çeşme Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz

 • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: Kına organizasyonlarında adetlerin, gelenek ve göreneklerin yerini bulması için ve eğlenceli bir görsel hizmet çeşitli renk ve modellerde kına tahtı kiralama hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Kırmızı, mor, fuşya, mavi veya pembe renklerde, kafes şeklinde veya renkli tüllerle etrafı çevrili kına tahtı modellerimizle, Çeşme kına organizasyonu için hizmet veriyoruz.
 • Nedime Temini Hizmeti: Nedimeler, hem kına organizasyonlarınızda hayat kurtaracak, hem de kına gecenizi renkli ve eğlenceli aktivitelerle utulmaz kılacaklar. Türk gelenek ve göreneklerine göre düzenlenen kına gecelerinin çeşitli adetleri var. Hepsini bilmek ve her birine uymak zorunda değilsiniz elbette. Ama o büyük günün heyecanıyla her biri aklınızdan uçup gidebilir. İşte tam bu noktada nedimelerimiz size yardımcı olacak, kına gecesi boyunca yanınızdan ayrılmayacaklar. Mekana girişiniz, dans kareografiniz, kına yakma seremonisi gibi önemli anlar profesyonel nedimelerimiz tarafından kontrol altına alınacak.
 • Dans Gösterileri ve Dansçı Temini Hizmeti: Özellikle kadınlar arasında yapılan kına gecesi organizasyonları ve daha modernize edilmiş şekliyle bekarlığa veda partilerinde dans gösterileri eğlencenize eğlence katabilir. Oryantal (dansöz) ve zenne (erkek dansöz) gösterileriyle kına gecenizi farklı ve eğlenceli yapabilirsiniz. İzmir Organizasyon firması olarak Çeşme kına organizasyonu için profesyonel dansçı temini hizmeti veriyoruz.
 • Müzik Hizmetleri: Eğlencenin ve kına gecelerinin olmazsa olmazı ‘müzik’tir. Davetlilerinize eğlenceli bir ortam sunmak, dostlarınızla bu mutlu günü kutlamak, danslar etmek ve çılgınlar gibi eğlenmek için müzik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Çeşme’de gerçekleştireceğiniz kına organizasyonu için, profesyonel DJ performansı, bayan DJ temini, fasıl grubu ve bando ekibi temini gibi hizmetlerimizle firmamızdan destek alabilirsiniz.
 • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Kına organizasyonlarınızı gelenek ve göreneklere uygun bir şekilde organize etmek, Osmanlı konseptinde ve Anadolu konseptinde bir organizasyon planlamak için en güzel önerilerimizden biri nostaljik satıcılar hizmeti. Özel bakır güğümleriyle ve yöresel geleneksel kostümleriyle şerbetçi kızlarımız davetlilerinizi organizasyon mekanının girişinde şerbet ikramlarıyla karşılıyorlar. Kahveci güzelimiz bakır kahve standında kumda veya bakır cezvelerde yaptığı Türk kahvelerini misafirlerine dağıtıyorlar. Kahveci güzelimize gül suyu ve lokum ikramlarıyla davetlilerinizin masasını dolaşan kızlarımız eşlik ediyorlar.
 • Profesyonel Ses Sistemi Kiralama Hizmeti: Çeşme kına organizasyonu için profesyonel ses sistemi kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti veriyoruz.
 • Hint Kınacısı Hizmeti: Organizasyonlarınıza farklılık katmak ve misafirlerinize keyifli bir ortam sunmak için Hint kınacısı hizmeti veriyoruz. Organizasyon boyunca profesyonel Hint kınacımız ilginç motiflerle misafirlerinize Hint kınası yapıyorlar.
 • Karikatürist Temini: Eğlenceli portreleriniz profesyonel karikatüristlerimiz tarafından mizahi bir şekilde yapılıyor.
 • Kına İkramları ve Kına Hediyelikleri Sunumu: Kına çerezleri, kına tepsisi, kına tefleri, gelin kemeri, gelin kaftanı, damat kaftanı, gelinin arkadaşları için bindallılar, şişe cam içinde kahve ve lavanta keseleri gibi çeşitli hediyelikler gibi ihtiyaçlarınızı da İzmir Organizasyon firması olarak temin ediyoruz.
 • Davul Şov: Kına organizasyonuna renk katmak ve eğlencenin dozunu artırmak için davul şov hizmeti veriyoruz.
 • Prodüksiyon Hizmetleri: Profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi için, deneyimli profesyonel ekibimiz kına organizasyonlarınızda hizmet veriyor. Organizasyon sonrasında ise, size özel bir video montajı yaparak kına organizasyonu klibinizi kurguluyorlar.

Çeşme Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir Organizasyon olarak İzmir Çeşme’de, Çeşme’nin çeşitli mekanlarında kına organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Çeşme’nin eşsiz kumsallarında kumsal konseptli bekarlığa veda partisi düzenliyoruz. Çeşme’nin lüks otellerinde ve restoranlarında da kına organizasyonunuzu planlayabilirsiniz. Daha az davetli ile gerçekleştirebileceğiniz kına organizasyonlarınız için ise Çeşme’nin çeşitli kafelerini kullanabilirsiniz. Kır düğünü konseptleriniz için kır düğünü salonlarını, parti konseptli kına organizasyonlarınız için ise, Çeşme’nin ünlü eğlenceli mekanlarını kullanabilirsiniz.

İzmir Organizasyon firması olarak Çeşme’de çeşitli mekanlarda ve ekibimizce keşfettiğimiz bakir plajlarda kına gecesi organizasyonları gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz konseptlere uygun kına gecesi eğlenceleri ve davetli sayısına göre tercih edeceğiniz Çeşme kına organizasyonu mekanları için, firmamızın organizasyon firmalarından bilgi alabilirsiniz.<

İzmir Organizasyon ve Çeşme Kına Organizasyonu

Kına organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi eğlenceleriniz için İzmir Organizasyon firması olarak organizasyon planlama, organizasyon yönetimi, süsleme hizmetleri, ekipman temini, personel ve animatör temini gibi çeşitli hizmetler veriyoruz. Çeşme kına organizasyonu konseptleri, Çeşme kına organizasyonu ve mekanları, Çeşme kına organizasyon hizmetleri, kına organizasyon fiyatları gibi konularda firmamız sizler için danışmanlık hizmeti veriyor.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir