Falcı Temini

Falcı Temini İzmir Organizasyon

Falcı Temini

Organizasyonların en eğlenceli ve en keyifli aktivitelerinden olan falcı hizmeti, kına organizasyonlarınıza hem renk hem de muhabbet katıyor. Davetlilerinize tarot falı ve kahve falı seçenekleri sunan falcılarımızı, kına organizasyonu ve diğer organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon bünyesinden temin edebilirsiniz.

İzmir, Bodrum ve İstanbul ofislerimizle kına organizasyonunuz için organizasyon yönetimi, organizasyon planlama, ekipman temini, animasyon hizmeti, müzik hizmeti ve personel temini gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri vermekteyiz. İzmir ve çevresi başta olmak üzere, Bodrum, Çeşme, Kuşadası, Didim, Marmaris, Fethiye, Aydın, Muğla, Denizli, Çanakkale, Balıkesir ve İstanbul gibi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine falcı temini ve diğer hizmetlerimizi sunuyoruz.

Alanlarında uzman ve tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla kına organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonları, söz organizasyonları, nişan organizasyonları ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerinizde organizasyon desteği sağlıyoruz.

Kına Organizasyonlarında Falcı Temini Hizmeti

Organizasyonlarda falcı için özel bir köşe hazırlanır. Kına organizasyonunda geline ve nedimeler organizasyon mekanına giriş yaptıktan sonra gül suyu ve şerbet ikramları yapılır. Ardından kahveci güzelimiz kahve pişirmeye başlar ve misafirlerinize servis ederler. Kahvesini içen konuklar, fincanları ile birlikte falcımızın köşesine gider ve fal organizasyonu bu şekilde devam eder. Aynı zamanda sizin tercihinize göre tarot falcılarımız da organizasyonlarınızda hizmet veriyor.

İzmir Organizasyon ve Diğer Kına Organizasyonu Hizmetleri

  • Gıda Hizmetleri: Kahveci güzeli, nostaljik satıcılar, şerbetçi kızlar, gül suyu ve lokum ikramı gibi gıda hizmetleriyle, kına organizasyonlarınızda gıda hizmetleri veriyoruz.
  • Havai Fişek Hizmetleri: Işıklı (ledli) uçan balon, ışık şelalesi, havai fişek gösterisi ve yer volkanı gösterileriyle kına organizasyonlarınız için havai fişek hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Kiralama Hizmetleri: Kına organizasyonu için supla kiralama, sandalye kiralama, masa kiralama ve taht kiralama gibi hizmetler sunuyoruz.
  • Müzik ve Animasyon Hizmetleri: Işık sistemi kiralama, ses sistemi kiralama, zenne (erkek dansöz) temini, dansöz (oryantal) temini, fasıl grubu temini, mezdeke grubu temini, profesyonel DJ temini, bayan DJ temini gibi hizmetler için firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • Personel ve Animatör Hizmeti: Garson ve servis elemanı temini, karikatürist temini, hint kınacısı temini ve nedime temini gibi hizmetler için firmamız organizasyon desteği veriyor.
  • Ses ve Görüntü Hizmetleri: Kına organizasyonlarınızın en temel ihtiyaçlarından olan jeneratör kiralama, led ekran kiralama, profesyonel ses ve ışık sistemi kiralama, prodüksiyon hizmetleri, profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi hizmetleri için, firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir