Masa Örtüsü Kiralama

Masa Örtüsü Kiralama İzmir Organizasyon

Masa Örtüsü Kiralama

Organizasyonlarınızı şık ve zarif gösterecek bir sürü detay var. Organizasyon mekanına, organizasyon konseptine, organizasyonda tercih edeceğiniz masa ve davetli sayısına göre kullanacağınız masa örtüsü de önemsiz gibi görünen tamamlayıcı detaylardan biri. Organizasyon sektöründe süsleme hizmetleri de veren firma olarak, en ince detaylara dahi önem veriyor, kına organizasyonlarınızda titizlikle çalışıyoruz.

Kullandığınız masa çeşidine ve masa sayısına göre, istediğiniz şekillerde masa örtüsü kiralama hizmetini, firmamızdan temin edebilirsiniz. Siz bu mutlu gününüzün keyfini çıkarırken ve misafirlerinizle eğlencenin tadını çıkarırken, masa süslemeleriniz, deneyimli ekibimiz tarafından profesyonelce yapılacaktır.

Kına Organizasyonlarında Masa Örtüsü Kiralama Hizmeti

İzmir Organizasyon firması olarak, masa kiralama hizmeti ile birlikte masa örtüsü kiralama ve masa süsleme hizmeti de veriyoruz.

  • Jarse Örtü Kiralama Hizmeti: Kına organizasyonları yemek daveti şeklinde yapılacaksa, ya da yiyecek ve içecek ikramlarından oluşuyorsa, genellikle yuvarlak masa kullanılır. Yuvarlak masa kullanarak hem daha şık görüntü elde edebilir, hem de daha fazla misafirinizi aynı masada ağırlayabilirsiniz. Organizasyonlarda kullanılan yuvarlak masalar standart 10 kişiliktir. Şık ve zarif görüntüyü tamamlamak adına jarse yuvarlak örtülerle masa kaplanır. Beyaz ve ütülü olan örtülerin üzerine, dantel kapaklar örtüler kapatılarak masanın daha zarif görünmesi sağlanmış olur. Yuvarlak masalar dışında, eğer kına gecesi organizasyonunuzda dikdörtgen masa kullanacaksanız, dikdörtgen jarse örtülerle masanızın daha özenli görünmesini sağlıyoruz.
  • Dantel Kapak Örtü Kiralama Hizmeti: Yuvarlak masalarda kullanılacak olan jarse kumaşın üzerine dantel kapak kullanarak, masanın daha özenli görünüm kazanmasını amaçlıyoruz. Böylece masadaki en ufak kusurlar bile görülmez olacak, organizasyon mekanı daha şık bir görünüme kavuşacaktır. Aynı zamanda kokteyl masaları olarak da kullanılan bistrom masalar için de dantel kapak kullanabilirsiniz.
  • Lüks Streç Örtü Kiralama Hizmeti: Streç örtüler, dikdörtgen masalarda ve bistro masalara daha toparlayıcı ve şık bir görünüm kazandırıyor. Masalara uygun ölçülerde dikilmiş olan streç örtüler, masalara giydiriliyor ve firmamız tarafından istenilen renklerde temin ediliyor. Lüks streç örtüler, firmamızın özel üretimidir, organizasyon mekanlarından ve diğer organizasyon firmalarından temin etmeniz zor olabilir. Bizler İzmir Organizasyon firması olarak, bistro masalar ve dikdörtgen masalarda, organizasyona daha modern bir görünüm kazandırdığı için özellikle streç örtü kullanmayı sıklıkla tercih ediyoruz.
  • Skirt Örtü Kiralama Hizmeti: Servant örtü olarak da bilinir. Etek şeklinde bir örtüdür ve dikdörtgen masalarda kullanılır. Masanın etrafı skirt örtü ile çevrelenerek kaplanır. Böylece masanın altında oluşabilecek dağını görüntü ortadan kalkmış olur. Skirt örtü sayesinde misafirleriniz rahatlıkla masalarında oturabilir, eşyalarını masalarının altında muhafaza edebilirler.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir