Garson ve Servis Elemanı Temini

Garson ve Servis Elemanı Temini İzmir Organizasyon

Garson ve Servis Elemanı Temini

Kına gecesi organizasyonunuzu yemekli bir davet şeklinde düzenleyebilirsiniz. Ya da konuklarınıza ikramlıklar, atıştırmalıklar ve içecekler ikram edebilirsiniz. Garson ve servis elemanı temini hizmetimizle, hem davetlilerinize şık bir servis hizmeti sunuyoruz, hem de organizasyonunuza profesyonel bir bakış kazandırıyoruz.

Kına Organizasyonu Garson ve Servis Elemanı Temini Hizmeti

Garson ve servis elemanları organizasyonlarda masa düzeninden sorumludur. Yemek masalarını ya da kokteyl masalarını servise hazır hale getirirler. Yiyecek ve içeceklerin şık ve görsel bir şekilde sunumunu hazırlar ve masalara servis ederler. Davetlilerinizin yiyecek ve içecek siparişlerini alırlar.

Uzun yıllardır catering organizasyonu ve kokteyl organizasyonu gibi alanlarda profesyonel hizmet veren firma olarak, alanlarında uzman garson ve servis elemanları yetiştiriyoruz. Serviste önceliğimiz güler yüzlü bir hizmet vermek. Garsonlarımız ve servis elemanlarımız, kına organizasyonu ve diğer her türlü organizasyonunuzda, tek tip şık kıyafetlerle servis yapıyor, misafirlerinizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyorlar.

İzmir Organizasyon ve Diğer Personel Hizmetleri

Organizasyon ve animasyon hizmetlerinin yanında, ajans hizmetleri de veren firma olarak, profesyonel ajans hizmetleri de veriyoruz. Organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü eleman ve personel ihtiyacı için firmamızdan destek alabilirsiniz.

  • Host ve Hostes Temini: Kına organizasyonu ve diğer her türlü organizasyonunuzda, misafirlerinizi karşılamak için görevlendirdiğimiz host ve hosteslerimiz, şık görünümleri ve güler yüzleriyle davetlilerinize masalarını gösterebilirler.
  • Hint Kınacısı Temini: Hem ajans hizmeti, hem de aktivite hizmetlerimizdendir. Kına organizasyonlarına çok yakışan bir aktivitedir. Profesyonel Hint kınacımız, organizasyon boyunca, davetlilerin ellerine, kollarına ya da vücutlarında istedikleri herhangi bir bölüme farklı desenlerde ve motiflerde Hint dövmesi yaparlar. Organizasyonlarda davetlilerin zevk aldığı, keyif duyduğu bir aktivite olduğundan, kına organizasyonu alternatifleriniz arasına ekleyebilirsiniz.
  • Nedime Temini: Kına organizasyonunun aranan ekibi olan nedime ekibi, gün boyunca geline eşlik eder. Kına seremonisi ve organizasyon mekanına giriş gibi önemli anları, farklı dans kareografileriyle birlikte davetlilere sunarlar.
  • Karikatürist Temini: Profesyonel karikatüristlerimiz, organizasyon boyunca, davetlilerinizin eğlenceli karikatürlerini çizsin ister misiniz? Eminiz ki, misafirleriniz de bu aktiviteden çok keyif alacaklar. Şövalesi ile organizasyon mekanında bekleyen karikatür sanatçılarımız, ortaya çok eğlenceli karikatür portreler çıkaracaklar.
  • Falcı Temini: Kına organizasyonu, nişan organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonları gibi etkinliklerinizde, falcı köşesine yer vererek, davetlilerinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz kahve falcısı, dilerseniz profesyonel tarot falcımız, konuklarınızla eğlenceli fallar bakabilirler. Maksat muhabbet olsun ve bu özel organizasyon hiç unutulmasın isterseniz, tarot falcısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir