Supla Kiralama

Supla Kiralama İzmir Organizasyon

Supla Kiralama

Supla kiralama hizmeti, kına organizasyonu, nişan organizasyonu, düğün organizasyonu ve sünnet organizasyonu gibi etkinliklerde, yemek organizasyonları için kullanılan bir ekipman kiralama hizmetidir. Supla kiralama, bir süsleme hizmetidir. Organizasyonlarınızı özel bir hale getirmek için, davetlilerinize şık bir kına organizasyonunda ev sahipliği yapabilmek için, İzmir Organizasyon olarak verdiğimiz supla kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kına Organizasyonlarında İzmir Organizasyon ve Supla Kiralama Hizmeti

Supla, Fransızcadan gelen bir kelimedir. Tabak altı anlamına gelir. Yemek organizasyonlarında çok sık kullanılan suplalar, günümüzde yemek organizasyonlarının olmazsa olmazları olmuştur. Yemek organizasyonuna hem şık hem de modern bir görünüm kazandırır.

Kokteyl organizasyonları ya da yemek organizasyonlarında davetlilerin masalarının şık bir görünüm kazanması önemlidir. Bizler de kına organizasyonlarınız için organizasyon mekanına ve organizasyon konseptine uygun olarak, çeşitli şekillerde bol alternatifi olan supla tabaklarını organizasyonlarda kullanıyoruz. Ahşap suplalardan bambu suplalara, cam suplalardan ayna suplalara, porselen suplalardan bakır suplalara kadar birçok supla çeşidimiz mevcut. İstediğiniz renklerde, desenlerde ve şekillerde supla tabakları, organizasyonlarınızda kullanıyoruz.

Yemek tabaklarının altında servis tabağı olarak ve de görsel bir sunum olarak kullanılan supla tabaklarını dilediğiniz sayıda, renkte ve şekilde firmamızdan temin edebilirsiniz. Üstelik kiralama hizmetini süsleme hizmetiyle birlikte veriyoruz. Deneyimli organizasyon sorumlularımız, kına organizasyonunuzu şık ve ihtişamlı bir hale getirecek, etkinliklerinizi sizin için unutulmaz hale getireceklerdir.

İzmir Organizasyon’un Kına Organizasyonları İçin Verdiği Diğer Kiralama Hizmetleri

  • Masa Kiralama Hizmeti: Misafirleriniz için yuvarlak masa, dikdörtgen masa ve bistro masa ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Sandalye Kiralama Hizmeti: Lake sandalye ve tiffany sandalye ihtiyaçlarınızı, istediğiniz adeti belirterek, nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte firmamızdan karşılayabilirsiniz.
  • Catering Ekipmanı Kiralama Hizmeti: Yemeke organizasyonu ile ilgili tüm her şeyi, ekipmandan servis elemanına, garsonundan aşçısına kadar, firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: Kafes şeklinde kına tahtı ve koltuk şeklinde kına tahtı gibi seçeneklerimizle, istediğiniz renkte kına tahtını firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Ses Sistemi Kiralama Hizmeti: Kına organizasyonunuzda misafirlerinize müzik dinletisi yapmak ve kına yakma seremonisi gibi özel anlarda sesinizi konuklarınıza duyurmak için, profesyonel ses sistemi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kabin, mikser ve kabinden oluşan ses sistemi için, organizasyon mekanının büyüklüğü ve davetli sayısına göre, deneyimli teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.
  • Sahne ve Işık Kiralama: Kına organizasyonunda profesyonel ışık ve sahne ihtiyaçlarınız için organizasyon sorumlularımızdan bilgi alabilir, firmamızın sahne ve ışık kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir