Güzelbahçe Kına Organizasyonu

Güzelbahçe Kına Organizasyonu İzmir Organizasyon

Güzelbahçe Kına Organizasyonu

2017 yılının bahar aylarında, İzmir Karşıyaka Yelken Kulübü’nde evlilik teklifi organizasyonunu gerçekleştirdiğimiz çiftimiz Burak ve Ezgi çifti için, sonbahar mevsiminin ilk aylarında da bir kına organizasyonu planladık ve organize ettik. İzmir Güzelbahçe’de bakir bir plajda, bekarlığa veda partisi tadında, keyifli bir kına organizasyonu gerçekleştirdik.

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarında olduğu gibi kına organizasyonunda da karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunduk çiftlerimizle. Organizasyon mekanı, kullanacağımız ekipmanlar, mekanın süslenmesi ve dekoru, animasyon, müzik ve sahne gösterileri gibi hizmetleri kararlaştırdık. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra, çiftimizin hayal ettiği kına gecesi etkinliğini gerçekleştirdik. Çiftimizin bile bilmediği bir takım sürprizler hazırlamayı da ihmal etmedik tabi

İzmir Yelken Kulübü’nde Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Geçtiğimiz bahar döneminde, Burak ve Ezgi Hanım’ın mutluluklarına şahit olduk. Burak Bey’in isteği üzerine, Ezgi Hanım’a sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek için İzmir Yelken Kulübü’nde Ezgi Hanım’ın hayalini gerçekleştirdik. Burak Bey önemsiz gibi görünen bir günde kız arkadaşını Yelken Kulübü’ne getirdi. İzmir Organizasyon ekibi olarak bizler de tüm kadro, organizasyon hazırlıklarımızı çoktan bitirmiştik bile. Yelken Kulübü’nün bembeyaz iskelesini, kırmızı halı ve eskitilmiş denizci fenerleriyle, fenerlerin içinde kandil lambalarıyla ve eski bir bankın üzerinde oluşturduğumuz fotoğraf köşesiyle, rustik bir konseptte dekore ettik. Rustik konsept demişken, çiftimizin de çok sevdiği ve söylemekten çekinmediği fotoğraf köşesinin dekorasyonundan bahsetmek isteriz: İskelenin girişinde, yürüyüş yolunda, eski bir bank düşünün. Hem dekoratif, hem yelkencilerin dinlenmek için kullandığı bir bank. Ama bizler için çok daha fazlası. Yelken Kulübü evlilik teklifi konseptlerinde bankı fotoğraf köşesi olarak kullanmayı tercih ediyoruz. Çiftimiz yürüyüş yolunda (kırmızı halıda) yürürken, kendi fotoğraflarını ve banktaki kandil lambalarını gördüklerinde, bir nevi, ‘flashback’ yaşıyorlar. Yani geçmişe dönüp, geçmişlerini yad ediyorlar. Bankın olduğu bölümü yani fotoğraf köşesini geçen çiftimiz, yürüyüş yolundan yürürken yer volkanı uzaktan kumandalı elektronik sistemle patlatılıyor ve sürpriz organizasyon başlıyor. Yolun sonunda beyaz tüllerle çevrili gazebo, özenle hazırlanmış masa, şamdan, mumlar Ezgi Hanım’ı bekliyor. Kırmızı halıdan yürürken, dans ederken, şampanyalarını patlatırken, Karşıyaka sahili çiftimizin müzikleriyle inliyor. Ezgi Hanım sürprizin yalnızca bu kadar olduğunu düşünürken, bir süre sonra, lüks yelkenli teknemiz yanaşıyor yanlarına. Ancak normal bir şekilde değil elbette ki. Kırmızı kalpli uçan balonlarla ve romantik dekorlarla süslenmiş bir şekilde, Burak Bey’in seçtiği anlamlı müzik ve açılmış dev bir pankartla. Pankarttaki yazı ise ’Benimle Evlenir Misin’. Teknenin güvertesinde günü batırıp şaraplarını yudumladı değerli çiftimiz. İkisi de heyecanlıydı. Mutluluklarını anlatmaya ise kelimeler yetmez.

Evlilik Teklifinden Sonra Sıra Kına Organizasyonu Hazırlıklarına Geldi

Sürpriz evlenme teklifi organizasyonumuzdan ve ekibimizden çok memnun kalan çiftimiz, evde kendi aralarında yaptıkları söz ve nişan kutlamaları sonrasında, düğün tarihlerini belirlediler. Eylül ayı olarak kararlaştırdıkları düğün tarihinden birkaç gün önce de kına gecesi organizasyonlarını gerçekleştirmeye karar verdiler. Firmamızın organizasyon sorumlularından bir kına konsepti önerisi isteyen Ezgi Hanım’a, bekarlığa veda partisi konseptinde bir fikir sunduk.

Çiftimizin zevk ve tercihleri, özellikle de son dönemlerde kına organizasyonlarının modernize edilmiş bir şekilde kutlanması bizlere ilham verdi. İzmir Güzelbahçe’de özel organizasyonlarımızı gerçekleştirdiğimiz eşsiz plajımızı organizasyon mekanı olarak belirledik. Konsept ’bekarlığa veda partisi konseptli kına organizasyonu’ydu. Yani, yakın kız arkadaşların ve gençlerin ağırlıkta bulunduğu eğlence dolu bir kına organizasyonu partisi. Ancak biz konseptte bazı değişiklikler yaptık. Herkesi mutlu ettik. Gelinimizin ailesi geleneksel bir kına gecesi kutlaması isterken, Ezgi Hanım’ın hayali arkadaşlarıyla kutlayacağı eğlenceli bir partiydi. Burak Bey ise, bekarlığa vedasını hep birlikte bir arada kutlamak istiyordu. Bizler de çiftimizin ve ailemizin bu isteklerini yerine getirdik elbette. Güzelbahçe plajını mekan olarak belirleme sebebimiz de zaten buydu. Bekarlığa veda için gençler için hazırladığımız alan kumsaldı. Kumsalın hemen yanında da kına mekanı olarak dekore ettiğimiz kapalı alanı, geleneksel kına merasiminin gerçekleşeceği ve ailelerin vakit geçireceği alan olarak belirledik. Masalar, kına tahtı, renkli tüllerle süslenen kına tahtı ve sandalyelerin de aynı zariflikte süslenmesi, masaların üzerinde şamdanlar, mumlar, kahveci güzeli köşesi, falcı hizmeti gibi detaylar hazırlandı. Mekanın hemen girişine ise kına hediyelikleri ve ikramları hazırlandı. Aileler için hazırlanan mekanı şık ve zarif bir şekilde hazırladıktan sonra, sıra kumsal süslemelerindeydi. Bistro masaları yerleştirip, üzerlerini bembeyaz streç örtülerle örttük. Her bir masaya cam fanuslar içinde deniz ve çakıl taşları ve cipso cerbere çeklerinden oluşan aranjmanlar yerleştirdik. Bekarlığa veda kutlayacak olan çiftimiz için beyaz tüllerle çevrili gazebo kurduk, hemen altında ise romantik ve dekoratif bir masa. Gazebonun etrafını ışık şelalesi ile çevirdik. Böylece, fotoğraf ve videolar için çok şık bir fon oluşturmuş olduk. Kapalı alandan dışarıya çıkarken kullanılacak olan yolu denizci fenerleri ve kandil lambaları ile aydınlattık. Kırmızı halı ve yer volkanlarını yerleştirdik. Kumsalda parti için bir içecek barı oluşturduk. Fanuslar, denizci fenerleri, kandil lambaları, fotoğraf köşeleri, kapı dekoru, mumlar, led mumlar ve ışıklı dekorlarla, kumsalı çiftimizin hayal ettiği bir ortama dönüştürdük. Her iki alanda da ses sistemi, ışık gibi teknik ekipman kurulumu da tamamlandıktan sonra, ilginç konseptte kına organizasyonumuzu gerçekleştirmeye dakikalar kalmıştı.

İlginç Konseptli Güzelbahçe Kına Organizasyonu Başlıyor

Konuklar Güzelbahçe’ye gelmeye başladılar. Mekanın girişinde konukları karşılayan şerbetçi kızlarımız, özel ibriklerinden misafirlere Osmanlı şerbeti ikram ettiler. Aileler için hazırladığımız sürpriz ’kadınlardan oluşan fasıl ekibi’ydi. Bindallı ve kaftan kostümleriyle gelin ve nedimelerin keyifli dans gösterileri başladı. Ardından kına yakma seremonisine geçildi. Hüznün ve mutluluğun bir arada yaşandığı andan sonra, gençler kumsalda hazırlan parti bölümüne geçtiler. Profesyonel DJ’mizin performansıyla adeta kumsal parti ortamına dönüşen kına organizasyonu, damat ve arkadaşlarının, gelin ve arkadaşlarının eğlenceli danslarıyla devam etti. İçeride ise aileler için fasıl ekibi, yemek organizasyonu ve sürpriz bazı aktiviteler hazırladık. Misafirler için, kahveci güzeli hizmetimizin yanında bir de falcı köşesi hazırladık. Maksat muhabbet olsun, gönüller bir olsun diyerek, içilen kahveleri kapalı bırakmadık. Deneyimli falcımızla yapılan keyifli sohbetler organizasyona renk kattı.

Güzelbahçe Kına Organizasyonu Bekarlığa Veda Partisine Dönüştü

Güzelbahçe kına organizasyonu bekarlığa veda partisi, DJ performansı, oryantal ve zenne gösterileri, ikramlar ve çeşitli aktivitelerle devam etti. Organizasyon boyunca doğal takip fotoğrafı çekimi yapan fotoğrafçılarımız ve profesyonel video çekimi yapan kameramanlarımız da bekarlığa veda partisinde yerlerini aldılar. Çiftimiz kırmızı halıda yürürken elektronik olarak ateşlenen yer volkanları, partiye renk kattı. Çiftimiz için özel olarak hazırladığımız beyaz tüllerle ve led ışıklarla çevrili gazeboda çekilen fotoğraflar, çiftimizin albümünde yer almak üzere, çiftimize teslim edildi. Hem ailelerin isteğiyle geleneksel kına gecesi organizasyonu, hem de genç çiftimizin bekarlığa veda organizasyonu kusursuz bir şekilde, sürprizlerle gerçekleşmiş oldu.

Burak ve Ezgi çifti mutlu bir hayata başlamanın sevincini yaşarken, yakın arkadaşları ve dostları da onlara eşlik ettiler. Başarılı ve keyifli bir kına organizasyonundan İzmir Organizasyon firması olarak, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz çiftimize.

Güzelbahçe Kına Organizasyonu ve İzmir Organizasyon

Evlilik teklifi organizasyonu ve kına organizasyonu alanında farklı fikir ve konseptleriyle bilinen organizasyon firmamız, alışılmışın dışında orijinal konseptleriyle en mutlu anlarınızı planlıyor ve organize ediyor. Hem ailelerin hem de çiftlerimizin isteklerini bir arada gerçekleştirmek için AR – GE ekibimiz ve organizasyon sorumlularımız iş başında.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir