Hint Usulü Kına Gecesi

Hint Usulü Kına Gecesi İzmir Organizasyon

Hint Usulü Kına Gecesi

Zeynep ve Ozan Çiftinin Hint Usulü Kına Gecesi Organizasyonu

İzmir Organizasyon firması olarak, İzmir Marina’da evlilik teklifi organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz Zeynep ve Ozan çifti için, İzmir Alsancak’ta bir de kına organizasyonu düzenledik. Farklı bir konseptle bu mutlu ve aynı zamanda hüzünlü gününü kutlamak isteyen Zeynep Hanım için, davetlilerini de şaşırtacak olan bir konsept belirledik. Son zamanların tren kına gecesi organizasyonu: ’ Hint Usulü Kına Gecesi Konsepti ’.

Çiftimizin Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Sevdiği kadına, Zeynep Hanım’a sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak isteyen Ozan Bey, ofisimize geldi ve nasıl bir evlilik teklifi gerçekleştireceği konusunda karşılıklı fikir alış verişi yaptık. Zeynep Hanım’ın İzmir’i, denizi, günbatımını ve İzmir Körfez’ini çok sevdiğini öğrendikten sonra aklımıza gelen konsept ‘Marina Çıkışlı Evlilik Teklifi Organizasyonu’ oldu. Marina konsepti ile ilgili görsellerimizi ve video kliplerimizi Ozan Bey’e sunduk. Zeynep Hanım’ın hayalindeki ana çok yakın olduğunu söyleyince, heyecanla o gün için hazırlıklara koyulduk. Evlilik teklifi anı için günbatımına yakın bir zaman dilimi seçtik. İzmir Organizasyon cephesinde hazırlıklar başladı. Nihayet gün gelip çattığında, ekibimiz marinada tüm hazırlıklarını tamamlayıp çiftimizi beklemeye koyuldu.

Marinada çiftimizi bekleyen sürpriz şöyleydi: İzmir’in en lüks yelkenli teknelerinin bulunduğu marinanın girişi ve tekneye giden yol, kırmızı halı, denizci fenerleri ve kandil lambaları ile bir yürüyüş yolu oluşturacak şekilde hazırlandı. Çiftimiz yürüyüş yolunun başında görüldü ve tekneye kurulan özel ses sistemi ile, marinada yükselen müzik eşliğinde tekneye doğru yürümeye başladılar. Zeynep Hanım’ın şaşkınlığını, heyecanını, mutluluğunu ve sevdiği adamın elini sımsıkı kavrayışını an be an kayıt altına alan profesyonel kameramanımıza, fotoğrafçımız da eşlik etti. Yürüyüş yolunun sonunda aşk teknelerinin hemen önünde, Ozan Bey diz çökerek o büyülü anın başlangıcını yaptı. Heyecanları dinmeden çiftimizi, onlar için hazırladığımız ve süslediğimiz tekneye davet ettik. Kırmızı tüllerle yapılan romantik tül süslemeler, mumlar, led ışıklar ve çiftimizin fotoğraflarıyla hazırlanan tekneyi gördüğünde Zeynep Hanım’ın heyecanı ve mutluluğu, ekibimiz için en değerli duyguydu. Çeşitli atıştırmalıklar ve şampanyayla hazırladığımız masada çiftimizi baş başa bırakarak, Körfez turu yapmak için yola koyulduk. Fotoğrafçımız ve kameramanımız bu romantik turda çiftimize eşlik ettiler.

Hint Usulü Kına Gecesi Organizasyonu Hazırlıkları

Evlilik teklifi organizasyonu sonrası ofisimizde bu kez de Zeynep Hanım’ı ağırladık. Hint konseptini anlattık, birlikte geliştirdik ve kına gecesi hazırlıklarımıza başladık.

Ön hazırlıklarımız tamamlandıktan sonra, organizasyon günü geldi ve Alsancak kına organizasyon mekanına doğru yola koyulduk. Kına tahtını mekanın baş köşesine yerleştirerek mekanı organizasyon için hazırlamaya başladık. Kına tahtını rengarenk tüllerle süsledik. Masalar tahtın renklerine uygun bir şekilde süslendi, suplalar ve şamdanlar masalarda yerlerini aldı. Kahveci güzeli köşemiz ve kahve standımız, Hint kınacısı standımız mekanın uygun yerinde konumlandırıldı. Ekibimizin bir kısmı organizasyon sorumlumuz eşliğinde mekan süsleme hazırlıklarını tamamlarken, teknik ekibimiz de elektronik ateşlenen volkanlar, ses sistemi ve ışık gibi teknik ve pyro teknik hazırlıkları tamamladı. Sıra geldi nedimeler, kostümler, kına ikramlıkları ve kına hediyeliklerine. Rengarenk kaftanlar ve bindallılar, nedimelerimizle birlikte gelin odasında Zeynep Hanım’ı beklemeye koyuldular. Müzik ve animasyon ekibimiz de yerlerini alınca, İzmir Organizasyon ekibi olarak Zeynep Hanım ve Ozan Bey’in konuklarını beklemek için hazırlanmış olduk.

İzmir Alsancak’ta Çok Konuşulan Konsept Kına Gecesi: Hint Usulü Kına Gecesi

Misafirler organizasyon mekanına gelmeye başladıklarında, kapıda konukları karşılayan rengarenk Hint kostümleri ve makyajlarıyla nedimelerimiz oldu. İlginç bir konsepte merhaba diyen konukları ilerleyen saatlerde büyük bir eğlence bekliyordu. Profesyonel DJ performansı başladı. Bir anda müziğin ve ışıkların değişmesiyle davetliler heyecan içinde Zeynep Hanım’ın mekana girişini gözlediler. İç mekan volkan gösterisi başladı ve renkli kostümleriyle misafirlerin karşısına çıkan nedimelerle birlikte Zeynep Hanım’da eğlenceli danslarıyla renkli bir giriş yaptı. Eğlenceli Hint danslarıyla nedimelerimize eşlik eden Zeynep Hanım’a sürpriz bir girişle Ozan Bey de katıldı.

Dans gösterilerinin sonunda kahveci güzelimizin ikramları başladı ve ardından falcımız kapatılan fincanları yorumladı. İkramlar, danslar, müzik ve sürpriz aktiviteler sonrası kına yakma seremonisi başladı. Hint kınacımız kına yakma seremonisi sonrası, Hint kınacımızın aktivitesi başladı. Ardından renk cümbüşü ile, geline renkli kemer takıldı. En yakın arkadaşları ile geleneksel danslar başladı.

İzmir Organizasyon ve Bir Mutlu Son Daha

Sürprizler, ikramlar, aktiviteler, müzik ve çeşitli dans gösterileri sonunda, misafirler de çiftimiz de mekandan memnun ayrıldılar. İzmir Organizasyon ekibi olarak farklı bir konseptle, İzmir Alsancak’ın en çok bilinen mekanlarından birinde, bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadık.

Çiftimize ömür boyu mutluluklar diledik ve kına hediyesi olarak, çiftimize özel bir kına klibi hazırladık. Çiftimizi de ailelerimizi de davetlilerimizi de organizasyon sonunda mutlu görmek, ekip olarak bizim en büyük değerimiz. Mutlu bir yuva kurmanız, ömür boyu aşkla kalmanız dileğiyle, ekibimizin düğün hazırlıklarında

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir