Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Gösterisi İzmir Organizasyon

Havai Fişek Gösterisi

Havai fişek gösterisi, kına organizasyonlarınızı daha ihtişamlı hale getirmek için ve organizasyonlarınızı şölene dönüştürmek için tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Havai fişek gösterisi, gerçek havai fişekler ve batarya havai fişekler ile, tecrübeli ve eğitimli personelimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Havai fişek gösterisi ile misafirlerinize görsel bir şölen izletebilir, organizasyonunuzu farklı ve renkli kılabilirsiniz.

Havai Fişek Gösterisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Havai fişek gösterisi, fosfor ve barut gibi kimyasal maddelerin özel bir mekanizmada bulundurularak ateşlenmesi, ardından gökyüzünde renk ve ses efektleriyle görsel bir şölene dönüştürülmesidir. Organizasyon mekanına, çevredeki faktörlere, organizasyonun büyüklüğüne ve organizasyon bütçesine göre çeşitli havai fişek paketleri bulunmaktadır.

İzmir Organizasyon firması olarak havai fişek ve pyroteknik hizmetler alanında, özel olarak eğitilmiş tecrübeli bir ekibe sahibiz. Atışı yapacak olan ekip üyelerimizin her birinin atış ruhsatı ve izinlerinin bulunmasına önem vermekteyiz. Havai fişek atışı yapılmadan önce organizasyon mekanında bir keşif yapılır. Çevredeki tüm faktörler göz önüne alınır. Uygun görülen yerlerde gerekli önlemler alındıktan sonra havai fişek atışı yapılır. Havai fişek atışı yapılmadan önce, yetkili kurumlardan izin alınması önemlidir.

Gösterinin yapılacağı mekan keşfedildikten ve incelendikten sonra, mekana uygun olan havai fişek çeşitleri belirlenir. Hazır kutulu havai fişekler olabileceği gibi, gök bombası olarak bilinen gerçek havai fişek gösterisi de yapılabilir. Gerekli önlemler alınır. Uzaktan kumandalı ateşleme sistemi ile gösteri başlatılır. Havai fişek gösterisinin süresi 10 saniye ile 180 saniye arasında, havai fişek çeşidine göre değişebilir. Gökyüzündeki renkli efektlerle misafirlere eşsiz bir gösteri sunulmuş olur.

Kına Organizasyonlarında Havai Fişek Gösterilerinin Önemi Nedir?

Kına organizasyonu, misafirlerinizle birlikte mutluluğa adım atmak için geçirebileceğiniz özel bir organizasyon türüdür. Havai fişek gösterileri ile kına organizasyonunuzu özel ve unutulmaz yapabilirsiniz. Çünkü havai fişek şöleni en görkemli ve en ihtişamlı görsel gösterilerden biridir. Gösteri sırasında çalan müzik, misafirlerinizin heyecanlı bekleyişi, kameralarla tüm organizasyonun ve şölenin kayıt altına alınması, kına organizasyonunuzu özel kılacaktır.

İzmir Organizasyon ve Diğer Pyroteknik Hizmetler

Havai fişek ve pyroteknik alanda profesyonel olan ekibimizle kına organizasyonu gibi her türlü etkinliklerinizde, organizasyonunuzu renkli kılacak çeşitli gösteriler düzenlemekteyiz.

  • Yer Volkanı Gösterisi: Anlık yükselen ve yavaşça sönen ya da yavaş yükselip anlık sönen çeşitleriyle, kına organizasyonunda, gelinin ve medimelerin mekana gelişi gibi önemli olaylarda görsel bir etki bırakır.
  • Işık Şelalesi Gösterisi: Organizasyon boyunca, fotoğraflar için hoş bir fon oluşturur.
  • Işıklı (ledli) Uçan Balon Gösterisi: Helyum gazıyla doldurulmuş ve içerisinde de led ışıklar olan balonlardır. Organizasyon mekanını süslemek için kullanılır.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir