Işıklı (Ledli) Uçan Balon

Işıklı (Ledli) Uçan Balon İzmir Organizasyon

Işıklı (Ledli) Uçan Balon

Işıklı (ledli) uçan balon, helyum gazıyla doldurulan ve içerisinde led ışıkların bulunduğu balonların, kına organizasyonun yapılacağı mekana dekoratif bir şekilde yerleştirilmesi şeklinde verdiğimiz bir hizmettir. Organizasyon mekanına renk katar ve fotoğraflar için de güzel bir fon oluşturur. Bu sebeple kına organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerde sık tercih edilen bir hizmettir.

Işıklı (Ledli) Uçan Balon Nedir ve Organizasyonlarda Nasıl Kullanır?

Ledli uçan balon, genellikle 12 inçlik standart balonların içerisine helyum gazı doldurulmasıyla ve led ışık konulmasıyla yapılan bir balon süsleme hizmetidir. Işığın net görülebilmesi için çoğunlukla beyaz renkte balon tercih edilir. İçerisine konulan led ışıklar pembe, mavi veya kırmızı renklerde olabilir. Kına organizasyonlarında, eğer organizasyon mekana kapalı bir mekansa tavana doğru bırakılır. Organizasyon mekanı açık bir alansa, uygun alanlarda sabitlenerek görsel ve şık bir sunum elde edilir.

Işıklı uçan balon içerisindeki helyum gazı yanıcı ve yakıcı özelliği olmayan bir gazdır. Havanın durumuna ve diğer çevre faktörlerine göre, 1 gün ile 4 gün arasında helyum gazı balon içerisinde kalır. Balonları içerisindeki led ışıklar ise 48 saate kadar yanabilme özelliğine sahiptir.

Kına Organizasyonlarda Işıklı (Ledli) Uçan Balon Kullanımı

Organizasyon mekanının durumuna göre çeşitli şekillerde kullanılır. Sahnede, kına tahtının üst ya da yan kısmında veya sizin istediğiniz herhangi bir yerde, fotoğraf ve videolar için güzel bir fon oluşturabilmesi için kullanılır. Organizasyonun sonunda, açık alanda, gelin tarafından gökyüzüne bırakılarak keyifli bir gösteri gerçekleştirilir.

Işıklı Uçan Balon ve Diğer Uçan Balon Hizmetlerimiz

Kına organizasyonlarınız için, mekan süsleme hizmetini, alanlarında profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile vermekteyiz. Ledli uçan balonların yanında tercih edebileceğiniz uçan balon süsleme hizmetleri ile, organizasyon mekanını rengarenk süsleme teknikleri ile süslüyoruz. Renkli uçan balonların yanında harf folyo uçan balon, baskılı uçan balon ve zincir balon süsleme gibi tekniklerimizle de, organizasyonlarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Alanında İzmir Organizasyon ve Ekibi

10 yılı aşkın süredir kına organizasyonu alanında ve organizasyon sektöründe uzman olan firmamızla birlikte, organizasyonlarınız için her türlü ekipman ve hizmet desteği veriyoruz. Organizasyonlarınızı A’dan Z’ye en ince ayrıntısına kadar tüm detaylarıyla organize ediyoruz. İstekleriniz doğrultusunda sizler için bir kına organizasyonu etkinlik takvimi oluşturuyoruz. Böylece sizin için çok özel olan kına organizasyonunu sizin için unutulmaz hale getiriyoruz. Profesyonel organizasyon planlama desteği için, firmamızın kına organizasyonlarını inceleyebilir ve kına organizasyonu paketlerimizden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir