Işık Selalesi Gösterisi

Işık Selalesi Gösterisi İzmir Organizasyon

Işık Selalesi Gösterisi

Işık şelalesi gösterisi, kına organizasyonlarında kullanılan, genellikle mekanda şık bir görüntü oluşturmak için kullanılan pyroteknik hizmetlerimizdendir. Kullanım alanı kına organizasyonlarından nişan organizasyonlarına ve düğün organizasyonlarına kadar oldukça geniştir.

Işık Selalesi Gösterisi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Işık şelalesi ledli ışık sistemi mekanizması ya da soğuk ateş olarak bilinen yer volkanları sistemleriyle, sahnede veya organizasyon mekanında görsel bir efekt vermek için kullanılan bir proteknik hizmettir.

Işık şelalesi 2 çeşittir: Ledli ışık şelalesi ve volkan ışık şelalesi.

Ledli ışık şelalesi, led ışıklardan yapılan bir mekanizmanın, organizasyon mekanında uygun görülen yere kurulmasıyla yapılır. Genelde sahne gibi alanlar kullanılır. Sahnenin üst kısmından yere kadar ledli ışıklar sarkıtılır. Elektrik bağlantıları da yapıldıktan sonra ışıklar yanmaya başlar. Organizasyon boyunca etki verir. Uzaktan veya karşıdan bakıldığında, yere doğru akan bir ateş veya ışık gibi görülür. Fotoğraflarda ve videolarda şık bir görüntü oluşturduğu için kına organizasyonlarda sık tercih edilir.

Volkan ışık şelalesi, soğuk ateş olarak bilinen yer volkanları ile oluşturulan proteknik bir efekttir. Sahnenin üst kısmına sabitlenen, elektronik bir mekanizmada yer alan volkanlar, uzaktan kumanda ile ateşlenerek aniden yere kadar inen bir ışık ve ateş efekti oluşturur. Anlık bir efekttir. Işık şelalesine göre daha kısa süreler görsel bir efekt verir. Organizasyonun önemli anlarında, örneğin gelinin nedimeler ile birlikte sahneye veya organizasyon mekanına giriş anında, ateşlenerek heyecanlı ve görsel bir ışık şelalesi efekti oluşturulur.

İzmir Organizasyon ve Diğer Pyroteknik Hizmetler

Havai fişek gösterileri ve pyroteknik hizmetleri, alanlarında uzman ekibimizle kına organizasyonlarınız için gerçekleştiriyoruz. Pyroteknik alanda özel olarak eğitilmiş ekibimiz, en özel organizasyonlarınızda, misafirlerinize en güzel gösterileri sunmak ve size de unutulmaz bir organizasyon hediye etmek için hizmet veriyor.

  • Havai Fişek Gösterileri: Kına organizasyonunuza renk katmak ve misafirlerinize görsel bir şölen izletmek için havai fişek gösterileri hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Organizasyon mekanına ve büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz havai fişek çeşitlerimiz bulunmaktadır.
  • Yer Volkanı Gösterileri: Organizasyon esnasında, önemli anları renklendirmek için, soğuk ateş olarak bilinen yer volkanı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tercihinize göre istenilen sürede yanabilen ve dilediğiniz adette yer volkanını uzaktan kumandalı olarak ateşlenen özel bir sistemle organizasyonlarınızda kullanıyoruz.
  • Işıklı (Ledli) Uçan Balon Hizmeti: Genellikle kına organizasyonunun yapılacağı mekanı süslemek ve fotoğraflar için güzel bir fon oluşturmak için, helyum gazıyla doldurduğumuz ışıklı uçan balonları, organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir