İzmir Buca Kına Organizasyonu ve Mekanları

Izmir Buca Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Izmir Buca Kına Organizasyonu ve Mekanları

Kına organizasyonu alanında Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamız, her geçen gün, ekibini büyütmeye ve konsept geliştirmeye devam ediyor. İzmir, Bodrum ve İstanbul’da bulunan ofislerimizle Ege Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde kına organizasyonları gerçekleştiriyoruz. İzmir ofisimizin ve ayrıca depomuzun Buca’da bulunmasından dolayı, İzmir Buca’da çok fazla kına organizasyonu gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İzmir Buca kına organizasyonu ve mekanları için, öneriler, detaylar ve kına organizasyonlarının olmazsa olmazlarından olan hizmetler için yazının devamını okuyabilirsiniz.

İzmir Buca Kına Organizasyonu ve Mekanları

Buca İzmir’in en büyük ilçelerinden biri. Şehrin merkezine yakın bir konumda bulunduğundan, kalabalık bir nüfusa sahip olmasından dolayı, İzmir Buca’da kına gecesi organizasyonu , bekarlığa veda partisi organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinlikler çok fazla yapılıyor. Bizler de Buca’da yapılan organizasyonların planlanması, yönetimi ve diğer hizmetlerin temininde çok sık görev alıyoruz.

Büyük bir ilçe olmasından, yeşil alanlarının fazla olmasından ve ulaşım kolaylığı açısından, Buca’da kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz birçok mekan var. Kına gecenizi hangi konseptte planlamak isterseniz, Buca size o konseptte bir mekan sunuyor. Açık ve kapalı alan, kır bahçesi, restoran, manzaralı mekanlar gibi seçenekleriyle, İzmir Buca kına organizasyonu ve mekanları için birçok alternatifiniz var.

Buca Kına Organizasyon Mekanları

 • İzmir Atlı Spor Kulübü: Buca Şirinyer’de bulunan Atlı Spor Kulübü Tesisleri, kına organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi davetli etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor. Mekanın açık alan ve kapalı alanları mevcut. Yani her mevsim düşünülmüş. İsterseniz yaz gelini olun ya da bahar gelini. Atlı Spor Kulübü her türlü hava koşuluna göre uygun mekanlar sunuyor sizlere. Mekanın en güzel özelliklerinden biri, atların ayak seslerini dinleme ve onları izleme şansınızın olması. Ayrıca yemyeşil ağaçlar ve renkli çiçeklerle donatılmış bir mekan. Davetlileriniz bundan çok keyif alacak, eminiz  Mekanın dekoratif ışıklandırma sistemi var. Fotoğraf ve video çekimleri için yeterli olmayabilir, bunun için organizasyon firmalarından ışık temin edebilir, ya da ışık sistemleri kurulumu talep edebilirsiniz, ancak fotoğraf ve video fonu için bu dekoratif ışıklar, muazzam bir görsel oluşturuyor. Ayrıca İzmir Atlı Spor Kulübü Tesisleri’nde mekanın kendisine ait olan sahne sistemi var. Kına organizasyonu için sahne gösterilerinizi burada sergileyebilir, ya da dans pisti olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca mekanın yemek servisi de var. Kına gecesi organizasyonunuzu yemek daveti şeklinde planlamak için de, mekan size kolaylık sunacak. İzmir Buca kına organizasyonu ve mekanları için alternatifiniz olabilir.
 • Barınak Bahçe: Buca Kaynaklar’da bulunan Barınak Bahçe, hem şehir merkezine yakın, hem de uzak. Barınak Bahçe’ye ulaşım İzmir’in her yerinden kolay. Ancak tarlaların içinde gibi görünen, şık bir mekan. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir yerde. Şehir sizin o mutlu gününüze ve kına gecesi organizasyonunuza rezerve edilmiş gibi bir hava hissedeceksiniz burada. Yaklaşık 2000 kişilik açık alan kapasitesine sahip. Yaklaşık 500 kişiye kadar organizasyon imkanı sunan bir de kapalı alanı var. Kır düğünü organizasyonları, kır bahçesi konseptli kına organizasyonları için alternatif mekanınız olabilir.
 • Aşk Olsun: Buca Kaynaklar’da bulunan mekan, Buca Gölet Alanı’nın hemen yanında bulunuyor. Kaynaklar mevkiinde bulunan diğer mekanlar gibi, şehrin gürültüsünden uzak bir yerde konumlanıyor. Mekanın tam 5 tane ayrı kır bahçesi alanı var. Kapalı alanda kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz de, kapalı bir salonu var. Mekan sütunlar ve dekoratif kolonlarla süslenmiş. Kır düğünü ve kır bahçe konseptli kına geceleriniz için, Aşk Olsun mekanı, size aşk dolu bir gün yaşamayı vaat ediyor. İzmir Buca’da gerçekleştirmek istediğiniz kına gecesi organizasyonu için alternatifleriniz arasında olabilir.

İzmir Buca Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

 • Ekipman Temini ve Ekipman Kiralama Hizmetlerimz: Masa kiralama, sandalye kiralama, kına tahtı kiralama, catering ekipmanı kiralama, supla kiralama şamdan kiralama, yürüyüş yolu kiralama, ses sistemi kiralama, ışık kiralama sahne kiralama, jeneratör kiralama.
 • Süsleme Hizmetlerimiz: Balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme, kına tahtı süsleme, şamdan süsleme, masa süsleme, yürüyüş yolu süsleme, dekoratif objelerle mekana uygun süsleme.
 • Personel Temini ve Ajans Hizmetlerimiz: Nedime temini, garson ve servis elemanı temini, sunucu temini, host ve hostes temini, animatör temini.
 • Sahne Gösterileri ve Dans Gösterileri: Nedime dans gösterileri, oryantal gösterisi, zenne gösterisi, mezdeke grubu gösterileri.
 • Müzik Hizmetleri: Fasıl ekibi, trio grubu, bando ekibi, ünlü müzisyenler ve tanınmış gruplar.
 • Prodüksiyon Hizmetleri: Profesyonel video çekimi, fotoğraf çekimi, klip montajı ve hazırlanması.
 • Gıda Hizmetleri: Nostaljik satıcılar hizmeti (pamuk şeker, popcorn, şerbetçi kızlar, gül suyu ve lokum ikramı…).
 • Profesyonel Ses ve Işık Kurulumu: Profesyonel ses ve ışık sistemlerinin kiralanması, nakliyesi ve kurulum hizmeti.
 • Havai Fişek Hizmetleri: Havai fişek gösterisi, yer volkanı, ışık şelalesi, konfeti atımı, ışıklı ve ledli uçan balon temini.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir