İzmir Kına Organizasyonu

Izmir Kına Organizasyonu İzmir Organizasyon

Izmir Kına Organizasyonu

İzmir, Bodrum ve İstanbul’da bulunan ofislerimizle, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de, kına organizasyonu, bekarlığa veda parti organizasyonları, nişan organizasyonları ve düğün organizasyonları gibi alanlarda organizasyon yönetimi ve planlama hizmeti veriyoruz.

Uzun yıllardır tüm Türkiye’ye organizasyon planlama, ekipman kiralama, animasyon ve organizasyon sektöründe ihtiyaç duyulan her alanda hizmet veriyoruz. Ancak İzmir’de doğan ve İzmir’de büyüyen bir İzmir Organizasyon firması olarak, İzmir organizasyonlarının bizlerde yeri ayrı.

İzmir Kına Organizasyonu Konseptleri

Son zamanların trend organizasyonlarından olan kına gecesi organizasyonları, birbirinden farklı konseptlerde ve temalarda, İzmir’de de kutlanıyor. Önceleri Anadolu’da gelenek ve göreneklere bağlı olarak yapılması gereken bir kutlama ve eğlence olarak görülen kına gecesi organizasyonu, İzmir’de ve diğer büyük şehirlerde de mutluluğu ve hüznü bir anda yaşayarak, parti konseptinde kutlanıyor. Yeni trend kına organizasyonunun adı: Bekarlığa veda partisi organizasyonu. DJ performansları, bayan DJ temini, oryantal gösterileri, zenne dansları, falcılar, çeşitli ikramlar, farklı kostümler ve partide olması gereken her şey ve daha fazlası bekarlığa veda partisi organizasyonunuzda yer alıyor.

Eski Türk gelenek ve göreneklerinin hepimizde yeri çok ayrı. Anadolu’da asırlardır kutlanan özel günler, verilen davetler de, bugünkü organizasyon anlayışımızın temelini oluşturuyor. Türk gelenek ve göreneklerindeki gibi, tüm detayları dahil ederek, kaftanlar, nedimeler, testi kırma animasyonları gibi hizmetlerle de bir kına gecesi organizasyonu kutlamak isteyebilirsiniz.

Son zamanlarda çok konuşulan, ünlü dizilerden ve filmlerden de aşina olduğumuz bir kına gecesi konsepti daha var: Hint konseptli kına gecesi organizasyonu. Hindistan ve Pakistan’da sık kutlanan kına geceleri, renkli kişiliklerinden ve kültürlerinden dolayı, tüm dünyaya hızlıca yayılmış. Çok eskilere dayanan geleneklerinden olan kına geceleri, özellikle Hindistan’da renkli kıyafetler, ilginç kına dövmeleri, eğlenceli danslar ve daha birçok farklı aktivitelerle kutlanıyor. Eğlencenin dozu bu kadar yüksek olunca, ortaya da renkli görüntüler çıkınca, bizler de İzmir Organizasyon firması olarak, bu kültürü İzmir kına organizasyonu konseptinde de gerçekleştirmeye karar verdik. Hint kına gecesi konsepti, davetlileriniz için de eğlenceli ve farklı bir organizasyon olacak.

İzmir Kına Organizasyonu Hizmetleri

Organizasyon yönetiminden organizasyon planlama hizmetine, ekipman kiralamadan süsleme hizmetlerine, profesyonel ses sistemi kurulumunda, ışık ve sahne kurulumuna, müzik ve sahne gösterilerinden nedime temini ve personel teminine kadar her türlü organizasyon desteği hizmeti için firmamızdan destek alabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel organizasyon sorumlularımızdan, kına organizasyonunuzu planlamak için bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir