İzmir Kına Gecesi Mekanları

Izmir Kına Gecesi Mekanları İzmir Organizasyon

Izmir Kına Gecesi Mekanları

Kına organizasyonunu yapmak için önce organizasyon mekanınızı belirlemeli, daha sonra mekanın eksiklerini ve ihtiyaçlarını tespit etmekle, kına organizasyonunuzu planlamaya başlamalısınız. İzmir’de düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonu için, her konseptte organizasyona ev sahipliği yapabilecek mekan önerileri derledik sizler için. İçinde zevkinize, bütçenize ve temanıza uygun bir mekan bulabileceğinize eminiz.

İzmir Kına Gecesi Mekanları

  • İzmir Atlı Spor Kulübü: Buca Şirinyer’de bulunan İzmir Atlı Spor Kulübü’ne ulaşım oldukça kolay. Mekanın hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. Böylece dilerseniz yaz mevsiminde ve bahar aylarında, isterseniz kış mevsimi ve sonbahar aylarında yani yılın her mevsimi, kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda partisi, söz ve nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerinizi burada kutlayabilirsiniz. Organizasyon mekanının hemen yanında at çiftliği yer alıyor. Dışarıdaki alan yeşil bir konsepte sahip. İzmir Atlı spor Kulübü’nün avantajlarından bir diğeri de, mekanın dekoratif ışıklara sahip olması. 50 kişiden 2000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesine sahip. Kır düğünü tadında bir davet için İzmir Atlı Spor Kulübü, seçenekleriniz arasında olabilir.
  • Beyzade Garden: İzmir Balçova’da bulunan Beyzade Garden, Çeşme otobanına giden yolun üzerinde bulunuyor. Beyzade Garden 1000 kişilik açık alan kapasitesi ve 400 kişilik kapalı alan kapasitesine sahip. Hem açık hem de kapalı alanda kına gecesi organizasyonunuzu planlayabilirsiniz. Çim alan ve kır bahçesinin olduğu 2 ayrı açık alana sahip. Kır partisi konseptinde bir kına gecesi organize edebilir, kapalı alanda yemekli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.
  • Kirazlıbahçe Çiçekliköy: Bornova Çiçekliköy’de bulunan Kirazlıbahçe Kahvaltı Evi, aynı zamanda kır düğün alanı olarak da kullanılıyor. Açık alanda 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyorsunuz. İçerisinde kiraz ağaçlarının bulunduğu 700 metrekarelik bir alana sahip. Masallardaki gibi, hayalini kurduğunuz kına gecenizi burada organize edebilir, misafirlerinizi de keyifli bir ortamda ağırlayabilirsiniz.
  • Seyirtepe: İzmir Karşıyaka’da bulunan mekanda, Körfez manzarası ve İzmir ayaklarınızın altında bulunuyor. Eşsiz manzarasıyla kendinizi masallarda hissettirecek bu mekanda, kına gecenizi organize edebilirsiniz. Mavinin ve yeşilin size eşlik ettiği Seyirtepe’de de açık ve kapalı alanda organizasyon gerçekleştirme imkanınız var.
  • Prenses Garden: Balçova İnciraltı’nda bulunan Prenses Garden, mekanın ismi gibi kendinizi günün ve gecenin prensesi gibi hissettiriyor. Kapalı alanı ve 1500 kişiliğe kadar olan 3 ayrı kır düğün bahçesi var. Şehir merkezine çok yakın olan Prenses Garden, hayalinizdeki davetler ve kına gecesi organizasyonunuza ev sahipliği yapıyor. İzmir kına gecesi mekanları için alternatifleriniz arasında olabilir.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir