Kamera Çekimi

Kamera Çekimi İzmir Organizasyon

Kamera Çekimi

Kına organizasyonu planlarken, bekarlığa veda partinizi organize ederken, düğün organizasyonu için ön hazırlıklarınızı yapıyorken asla es geçmemeniz bir hizmet var ki, o da fotoğraf ve kamera çekimi hizmeti. İzmir Organizasyon firması olarak kendi prodüksiyon ekibimizle, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Kına Organizasyonlarında Kamera Çekimi Hizmeti ve Önemi

Kına organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinlikleriniz, hayatınız boyunca unutamayacağınız, manevi önemi çok büyük olan etkinlikleriniz olacak. Yaşadığınız duyguları, heyecanınızı ve mutluluğunuzu hayatınız boyunca anımsayabilirsiniz. Ama o anın heyecanı ve mutluluğuyla çoğunlukla gelin adaylarımız organizasyon mekanının dekorasyonunu, gelen konukların kimler olduğunu, nedimelerle yaptığı dans gibi detayları anımsayamıyor. Fotoğraf çekimi ve kamera çekimi de, organizasyondaki her bir detayın hafızanıza tekrar yerleşmesini sağlıyor. Fotoğraf çekimi, gelecek yıllarda eşinize, dostunuza hatta çocuklarınıza gösterebileceğiniz hoş bir anı olacak. Video çekimi ise, organizasyon boyunca yüzünüzdeki mimikler, misafirlerinizle ilk karşılaşmadaki heyecanınızın gözlerine yansıması, kına yakma anında hissettiklerinizin beden dilinize vuruşu gibi canlı anıları unutulmaz kılıyor.

İzmir Organizasyon Kamera Çekimi Hizmeti

İzmir Organizasyon firması olarak, profesyonel kameramanlarla birlikte çalışıyor ve kına organizasyonu gibi etkinliklerde profesyonel video çekimi hizmeti veriyoruz. Lisans veya yüksek lisans eğitimlerini ‘Radyo, Televizyon ve Sinema’ gibi anabilim dallarında almış olan kameramanlarımızla, son teknoloji olan çeşitli ekipmanlar kullanıyoruz. Farklı ekipmanlarla ve çekim tekniklerimizle organizasyonlarınızda en özel ve güzel görüntüleri, profesyonel bir şekilde kadrajımıza alıyor ve sizlere sunuyoruz.

Kına Organizasyonu Gibi Etkinliklerde Kullandığımız Kameralar ve Ekipmanlar

Organizasyon türüne, organizasyon konseptine, organizasyon mekanına ve organizasyon saatine göre, kına organizasyonlarınızda yapacağımız video çekimi hizmetinde, çeşitli ekipmanlar kullanıyoruz.

  • ’Drone’lar: DJI Inspire 1 Drone ve DJI Phantom 4 Drone ile, açık alanda gerçekleştireceğiniz kına organizasyonu ve diğer etkinliklerinizi, gökyüzünden kayıt altına alıyoruz. 4k çekim kalitesine sahip ‘drone’larla, kına organizasyonunuzun unutulmaz çekimlerini yapıyoruz.
  • DJI Osmo : Titreşimi önleyen özel aparatlarıyla kullanılan, 4k çekim kalitesine sahip el kamerası olan DJI Osmo kamerasını, kına organizasyonlarında özellikle yürüyüş yolunda yapılan takip çekimlerinde sıklıkla kullanıyoruz.
  • Sony MC 2500 : Film, klip, haber ve diğer tüm video çekimlerinde çok sık kullanılan bir omuz kamerasıdır.
  • Canon 5 D Mark 4 ve Canon 5 D Mark 3: Genellikle fotoğraf çekimlerinde zaman zaman da video çekimlerinde kullandığımız bu cihazları, kına organizasyonu gibi etkinliklerde, tripod gibi ekipmanlarla birlikte kullanıyoruz.
  • Sony A6500 ve Sony A7s 2: Vlog kamerası olarak sıklıkla kullandığımız bu cihazlarla, kına organizasyonlarınızda en iyi görüntü kalitelerini elde ediyoruz.
  • Go Pro Hero 4: Su altı çekimleri gibi alanlarda kullandığımız aksiyon kamerasıdır.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir