Full Prodüksiyon Ekibi

Full Prodüksiyon Ekibi İzmir Organizasyon

Full Prodüksiyon Ekibi

Kına organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerinizde, sahne gösterilerine ya da konser etkinlikleri gibi aktivitelere yer vermek için, firmamızın full prodüksiyon ekibi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Full Prodüksiyon Ekibi Nedir?

Prodüksiyon, üretim anlamına gelir, ancak dilimize ‘yapım’ olarak çevrilmiş bir kelimedir. Film çekimi, reklam çekimi, klip çekimi gibi kamera çekimi, ses sistemi, ışık ve görüntü sistemlerinin dahil olduğu yapımlarda, projenin içinde yer alan tüm çalışanlar full prodüksiyon ekibi olarak adlandırılır.

Full prodüksiyon ekibinin içinde reji ekibi, prodüksiyon ekibi, görüntü ekibi, ses ekibi, ışık ekibi, montaj ekibi, catering ekibi, kostüm ekibi ve makyöz ekibi bulunur. Her birinin ayrı görevi vardır.

 • Reji Ekibi: Programın yönetiminden sorumlu kişilerdir. Reji ekibi, teknik ekip, görüntü ekibi, ses ekibi ve ışık ekibi arasında bir köprü görevi görür.
 • Görüntü Ekibi: Led ekran ve monitörler görüntü ekibinin sorumluluğundadır. Reji ekibine bağlı olarak çalışır. Kamera ve bilgisayar gibi cihazlardaki görüntüyü ekrana gönderirler.
 • Ses Ekibi: Ses sistemlerinin kurulumundan ve program boyunca yönetiminden sorumlu ekiptir.
 • Işık Ekibi: Truss sistemine bağlı olan ışık sistemlerinden sorumlu ekiptir. Ses ve görüntü ile senkronize bir şekilde hareket ederler.
 • Montaj Ekibi: Program boyunca çekilen görüntülerin, program sonrasından kurgulanıp montajlanarak, özel bir video klip haline getirilmesinden sorumlu ekiptir.
 • Catering Ekibi: Sahnedeki ve kamera arkasındaki görevlilerin ve davetlilerin ikramlarından ve içeceklerinden sorumlu olan ekiptir. Prodüksiyon ekibi için lezzetli sunumlar hazırlar ve servis ederler.
 • Kostüm Ekibi ve Makyöz Ekibi: Programda kamera önünde olacak kişilerin makyajlarından ve kostümlerinden sorumlu ekiptir.

Kına Organizasyonlarında Full Prodüksiyon Ekibi Hizmeti

Kına organizasyonunuzda konser etkinliği gibi aktivitelere yer vermek için prodüksiyon ekibimizden destek alabilirsiniz. Örneğin; dans gösterileri, müzik gösterileri gibi sahne gösterileri sırasında, profesyonel ses sistemi, ışık sistemi, sahne sistemi, led ekran ve video çekimlerine ihtiyacınız olacaktır. Programın kusuruz bir şekilde olması gereken seyirde devam edebilmesi için, saydığımız her bir hizmetin aksamadan yürümesini gerekir. Prodüksiyon ekibi ile tüm bu hizmetler arasında bir bağ kurulur.

İzmir Organizasyon Diğer Ses ve Görüntü Hizmetleri

 • Led Ekran Kiralama Hizmeti: Kamera görüntülerinin ekrana verilerek davetlilere izletilmesi.
 • Kamera Çekimi: Profesyonel video çekimi hizmeti.
 • Fotoğrafçı Temini: Doğal takip fotoğrafı çekimi, dış mekan çekimi, albüm çekimi.
 • Profesyonel Işık ve Ses Sistemi Kiralama: Gökyüzü tarayıcı ışıkları, flaşör ışıklar, lazer ışıklar, efekt ışıklar, takip ışıkları, robot ışıklar ve profesyonel ses sistemi kiralama hizmetleri.
 • Jeneratör Kiralama ve Mobil jeneratör Hizmeti : Seyyar jeneratör ve araçlı jeneratör kiralama.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir