Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama İzmir Organizasyon

Kına Tahtı Kiralama

Kına tahtı kiralama, kına organizasyonlarında mekanın süslenmesi ve gelin için özel bir alan oluşturulması için gerekli hizmetlerden biridir. Organizasyon mekanının uygunluğuna göre, istediğiniz şekillerde, renklerde ve boyutlarda kına tahtını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Uzun yıllardır kına organizasyonu ve diğer her türlü organizasyonlarda aktif bir şekilde görev alan firmamızla, profesyonel ekibimizle ve kaliteli ekipmanlarımızla etkinliklerinizde ev sahipliği yapıyoruz. Ekipman temini, müzik hizmetleri, nedimeler, dansçılar ve kına organizasyonunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri organizasyonlarınız için temin ediyoruz.

Kına organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız kına tahtı kiralama hizmetini, yalnızca İzmir için değil, Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Denizli, Aydın, Muğla, Manisa, Uşak gibi İzmir ve çevresinde, Ayvalık, Altınoluk, Edremit, Çanakkale, Kocaeli, Balıkesir, Bursa ve İstanbul gibi Türkiye’nin diğer illerine ve tüm Türkiye’ye veriyoruz.

Kına Organizasyonlarında Kına Tahtı Kiralama Hizmeti

Kına tahtı, kına organizasyonlarında gelin için özel olarak hazırlanan, rengarenk tüller, kumaşlar ve minderlerle süslenen, gelinin nedimeleriyle birlikte oturduğu ve de kına yakma etkinliğinin yapıldığı özel ve ihtişamlı bir koltuktur.

Sizin tercihinize ve gelinin kına kaftanı ve kostümüne göre istediğiniz renkte kına tahtı teminini İzmir Organizasyon firması olarak yapıyoruz.

Kına tahtını organizasyon mekanının baş köşesine, tüm misafirlerin görebileceği ve organizasyonu izleyebileceği şekilde yerleştiriyoruz. Kına tahtının yanına gelinin nedimelerinin de oturabileceği, istediğiniz renkte ve şekillerde puf ya da minderler yerleştiriyoruz. Kına yakma seremonisi için bir sehpa ve kına tahtına ve organizasyon konseptine uygun dekoratif objelerle, organizasyon mekanına şık bir hava katıyoruz.

Kına Organizasyonlarında Tercih Edebileceğiniz Kına Tahtı Çeşitleri

  • Kafes Kına Tahtı: Bülbül kafesinin önü açık hali şeklinde bir kına tahtıdır. Yukarıdan yere kadar rengarenk tüller ve kumaşlarla süslenir. Yanında nedimelerin de oturabileceği minderler ve puflar ve de kına için sehpa da bulunur.
  • Koltuk Kına Tahtı: Gelinin ve 2 adet nedimenin oturabileceği büyüklükte kına tahtıdır. Fuşya, pembe, mor ve kırmızı renk seçenekleriyle koltuk kına tahtını firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Ayaklı Kına Tahtı: Diğerlerine göre daha yüksek olan kına tahtıdır. Adetlere, geleneklere ve göreneklere göre nedimeler tarafından omuz seviyesinde taşınabilen bir kına tahtıdır. Sünnet tahtlarına benzer. Ancak kına organizasyonlarına özel olarak rengarenk tüllerle süslenir.
  • Cibinlikli Kına Tahtı: Tavandan yere kadar inen tüllerle etrafı sarılan kına tahtıdır. Renk seçeneklerimiz mevcuttur. Mor, pembe, fuşya ve kırmızı gibi renkler tercih edebilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir