Konak Kına Organizasyonu ve Mekanları

Konak Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Konak Kına Organizasyonu ve Mekanları

Konak, İzmir’in merkez ilçesi olarak kabul edilen İzmir’in en eski metropol ilçesidir. Bornova, Bayraklı, Karabağlar ve Balçova ilçeleriyle de komşudur. İzmir Konak’ta bulunan merkez ofisimiz ve depomuzla, Konak kına organizasyonu ve Konak’ta gerçekleştireceğiniz eğlence organizasyonu gibi etkinlikleriniz için organizasyon yönetimi, ekipman kiralama, prodüksiyon hizmetleri ve havai fişek hizmetleri vermekteyiz. Yalnızca Konak’ta değil, Konak ve yakın çevresinde, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde kına organizasyonu, kına gecesi organizasyonu ve bekarlığa veda partisi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Konak Kına Organizasyonu ve Mekanları

Konak’ta bulunan ofisimiz ve uzun yıllardır bu bölgede yaptığımız organizasyonlar sayesinde bölgeyi iyi tanıyan ve bilen bir firmayız. Konak’ta ve yakın çevresinde kına konseptinize uygun birçok mekan alternatifiniz var. Organizasyon sorumlularımıza Konak kına organizasyonu ve mekanları ile ilgili danışabilir, fikir alabilirsiniz.

Konak Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Kına Tahtı Kiralama Hizmetleri: Konak kına organizasyonlarınız için istediğiniz renk ve modellerde kına tahtı kiralıyor, organizasyon mekanına kurulumunu sağlıyoruz.
  • Kiralama Hizmetleri: Kına organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mekanda eksik olan temel ihtiyaçlarınızı (masa, sandalye gibi) firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca masa- sandalye kiralama hizmetlerinin yanında masa ve sandalye süsleme hizmetleri de veriyor, misafirlerinizi şık bir ortamda karşılamanızı sağlıyoruz. Şamdan, supla gibi dekoratif malzemeleri de sizin için temin ediyoruz.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Açık havada yatığımız profesyonel havai fişek gösterileriyle, Konak kına gecesi organizasyonlarınızda bir şölene imza atabilirsiniz. Ayrıca volkan gösterisi ile önemli anlara dikkat çekebilir, ışık şelalesi hizmeti ile mekanı güzelleştirebilir, fotoğraflarınız için de şık bir fon oluşturabilirsiniz.
  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Kahveci güzeli, gül suyu ve lokum ikramı, şerbetçi kızlar, Osmanlı macuncusu ve falcı gibi hizmetlerimizle kına organizasyonunuza renk katıyor, misafirlerinize lezzetli ikramlarda bulunuyoruz.
  • Ajans Hizmetleri: Misafirlerinize sunulacak ikramlar için profesyonel garson ve servis elemanı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizi şık ve güler yüzlü bir şekilde karşılamak ve oturacakları masalara yönlendirmek için, host ve hostes temini hizmeti veriyoruz.
  • Profesyonel, Ses, Işık ve Görüntü Hizmetleri: Profesyonel ses sistemi, takip ışıkları, gökyüzü tarayıcıları, efekt ışıklar, robot ışıklar gibi dekoratif ve işlevsel ışık sistemleri ve görüntü için led ekran kiralama hizmetleri veriyoruz.

Konak Kına Organizasyon Paketleri

İzmir Konak ve yakın çevresinde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için, size özel hazırladığımız kına gecesi paketlerimiz var. Kına tahtı, nedimeler, bindallı ve kaftanlar, kına hediyelikleri ve ikramlıkları, profesyonel DJ temini, dansöz veya zenne temini gibi çeşitli hizmetlerden oluşan paketlerimiz için, firmamızın organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir