Kınık Kına Organizasyonu ve Mekanları

Kınık Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Kınık Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir’in ilçelerinden biri olan Kınık, Bergama ilçesi ve Manisa’nın Soma ilçesi ile de komşudur. Kınık ilçesinin İzmir’e olan uzaklığı 120 kilometredir ve araçla yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Kınık ve çevresinde düzenlemek istediğiniz kına organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz. Yalnızca Kınık değil Kınık ve yakın çevresinde de kına organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi eğlence etkinliklerinizi düzenliyoruz.

Kınık Kına Organizasyonu ve Mekanları

Kınık ve yakın çevresinde gerçekleştireceğiniz kına organizasyonu ve kına eğlenceleri için birden fazla mekan seçeneğiniz var. Öncelikle kına gecenizi hangi konseptte gerçekleştireceğinize karar verin. Geleneksel kına gecesi konsepti, Hint usulü kına gecesi konsepti, bekarlığa veda partisi konseptli kına gecesi ya da modernize edilmiş bir kına gecesi konsepti tercih edebilirsiniz. Kınık ve yakın çevresini iyi bilen ve tanıyan ekibimiz, kına gecesi konseptinize, zevkinize ve tercihinize uygun olan kına gecesi mekanı konusunda sizi yönlendirecekler.

Kınık Kına Gecesi Organizasyonu Konseptleri

  • Osmanlı Konseptli Kına Gecesi Organizasyonu: Osmanlı kına gecesi konsepti, eski Türk geleneklerimizin, göreneklerimizin ve adetlerimizin hakim olduğu, şık ve ihtişamlı bir kına gecesi konseptidir. Altın işlemeleri bulunan gösterişli bir kına tahtı kullanılır. Kına tahtı kırmızı renkte veya tercih ettiğiniz renkte tüllerle süslenir. Gelin, nedimeler ve gelinin yakın arkadaşları yöresel kostümlerimizden olan bindallılar giyer, damat ise yöresel kaftan giyer. Kına yakma seremonisi, davul şov, kahveci güzeli, şerbet ikramları, gül suyu ve lokum ikramları gibi hizmetler ve aktiviteler konseptte yer alır. Fasıl ekibi, nedime dansları ve yöresel dans gösterileri gibi hizmetlere de Osmanlı konseptli kına gecesinde yer verilir.
  • Hint Usulü Kına Gecesi Konsepti: Hindistan’ın renkli kına gecelerinden esinlenilerek yapılan Hint konseptli kına gecelerinde, Hint kınacısı hizmeti, renkli tüllerle yapılan süslemeler, geline takılan ve yakın arkadaşlarıyla birlikte dans ettiği renkli kemer aktivitesi (renk cümbüşü) gibi hizmetler ve aktiviteler yer alır.
  • Bekarlığa Veda Partisi Konseptli Kına Gecesi Organizasyonu: Son zamanlarda oldukça trend olan bekarlığa veda partisi konseptli kına organizasyonları, genellikle gelinin yakın kız arkadaşları ve kuzenleri ile kutlanıyor. Sade ve şık bir mekanda düzenlenen organizasyonda çeşitli süslemeler, ikramlıklar ve kına hediyelikleri bulunuyor. Gelinin yeni hayatına başlamadan önceki son gününü arkadaşlarıyla eğlenerek kutladığı bir parti organize ediliyor. Profesyonel bayan DJ performansı, oryantal veya zenne gösterileri gibi hizmetleri de bu konseptte kına geceleri için, Kınık ve yakın çevresine veriyoruz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir