Masa Kiralama

Masa Kiralama İzmir Organizasyon

Masa Kiralama

Masa kiralama, kına organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonları için verdiğimiz bir ekipman kiralama hizmetidir. Masa kiralama hizmeti, ekipman kiralama, nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte verilmektedir. Uzun yılların tecrübesine sahip olan firmamız yalnızca İzmir’de değil, Çeşme, Kuşadası, Didim, Bodrum, Fethiye, Muğla, Aydın, Denizli ve Uşak gibi İzmir ve çevre il ilçelerinde, Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Kına Organizasyonu İçin Masa Kiralama Hizmeti

Kına organizasyonunda ihtiyaç duyacağınız en temel hizmetlerden biri masa kiralama hizmetidir. Gerek organizasyon mekanını özelleştirmek ve mekanı kına organizasyonuna hazır hale getirmek için, gerekse yemek organizasyonunu gerçekleştirmek için çeşitli büyüklüklerde ve davetli sayısına göre masa ihtiyacınız olacaktır. Organizasyon tarihini ve organizasyon mekanını belirledikten sonra, ihtiyaç duyacağınız ekipmanları organizasyon sorumlularımızla birlikte belirleyebilir, kına organizasyon programınızı tecrübeli organizasyon ekibimizle birlikte oluşturabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Masa Kiralama Çeşitleri

Yuvarlak Masa: Ölçüleri 180 cm çap ve yüksekliği standart yemek masalarında olduğu gibi 76 cm’dir. Kına organizasyonu, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi organizasyonlarda şık bir görünüm oluştururlar. Yuvarlak masa 10 kişiliktir. Beyaz saten örtü ve dantel örtü kapaklarla birlikte, organizasyon mekanına nakliyesini ve kurulumunu yapıyoruz. İsterseniz çiçek ve tül süslemelerle de yuvarlak masaları süslüyor, organizasyona hazır hale getiriyoruz. Davetli sayınıza göre istediğiniz sayıda yuvarlak masa teminini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Dikdörtgen Masa: Dikdörtgen masa banket masa olarak da bilinir. 80 x 140 cm ve 70 x 120 cm ölçülerindedirler. 80 x 140 cm olan masalar 6 kişilik ve 70 x 120 cm olan masalar da 4 kişiliktir. Beyaz, kırmızı, siyah ve krem gibi lüks streç örtülerle süslenir. Dilerseniz tül ve saten skört örtülerle de banket masaların süslemesi ekibimiz tarafından yapılabilir. Kına organizasyonlarında davetlilere sunulan hediyeliklerin ve ikramlıkların sunumu, davetlilerinizin yemek masaları, içecek bar sunumu gibi ihtiyaçlarınız için de dikdörtgen veya banket masalardan yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa: Kokteyl masası olarak da bilinir. 105 cm ve 60 cm çapındadır. Kokteyl organizasyonu konseptinde bir kına organizasyonu planlamak isterseniz, bistro masalar sizin için şık bir seçim olacaktır. Kırmızı, beyaz, siyah, krem ya da istediğiniz renkte streç örtü seçeneklerimizle de bistro masalarınızı kına organizasyonlarınıza hazır hale getiriyoruz.

Kına organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz dilediğiniz sayıda ve çeşitte masaları organizasyon mekanına kadar getiriyor, kurulum ve süsleme hizmetleriyle birlikte veriyoruz. İzmir Organizasyon firması olarak, alanlarında uzman olan ekibimizle birlikte kına organizasyonlarınızı planlıyor ve organize ediyoruz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir