Zenne (Erkek Dansöz) Temini

Zenne (Erkek Dansöz) Temini İzmir Organizasyon

Zenne (Erkek Dansöz) Temini

Zenne (erkek dansöz) temini kına organizasyonu, bekarlığa veda partisi gibi etkinliklerde tercih edebileceğiniz bir sahne gösterisidir. Ev partileri, konseptli doğum günü organizasyonları gibi eğlence organizasyonlarınızda zenne hizmetmizden yararlanabilir, organizasyonunuzu daha farklı ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

İzmir , İstanbul ve Bodrum’da bulunan ofislerimizle eğlence organizasyonlarınız için zenne temini hizmeti veriyoruz. Yalnızca İzmir, Bodrum ve İstanbul değil, İzmir ve çevresi, Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye zenne hizmeti veriyoruz.

Zenne (Erkek Dansöz) Temini Hizmeti Nedir?

Zenne, eski Türk geleneklerine dayanan bir sahne gösterisidir. Zenne, kadın kostümleri ve makyajıyla sahnede dans eden erkektir. Zenne gösterisi de tarihi çok eskilere dayanan bir sahne sanatıdır. Göçebe Türk toplumlarında, kına organizasyonu, nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü kutlamaları gibi etkinliklerde sıklıkla yer verilen zenne gösterilerine, günümüz modern toplumlarında da oldukça rağbet var. Hatta modern kına gecesi organizasyonları, bekarlığa veda partileri, nişan ve düğün organizasyonları gibi etkinliklerde zenne gösterisi büyük ilgi görüyor.

Zenne gösterisi için, erkek dansçımız sahne saatinden 30 dakika öncesinden organizasyon mekanında olurlar. Makyaj ve kostüm hazırlığını tamamladıktan sonra, birlikte belirkediğimiz organizasyon planı ve etkinlik takvimine göre sahneye çıkar ve yaklaşık olarak 20 dakika ile 30 dakika arasında değişen bir dans gösterisi sunarlar. Zenne gösterisi, tek set şeklinde olabileceği gibi, 2 set olarak da yapılabilir.

Profesyonel zenne, organizasyon konseptine ve organizasyon türüne göre çeşitli dans figürleri ve dans kareografisi sergiler. Dans ederken de çeşitli sahne şovları yapar. Ateş dansı, uçan yelpaze, şamdan dansı gibi çeşitli dans gösterileri için, firmamızın organizasyon sorumlularından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kına Organizasyonlarında Zenne (Erkek Dansöz) Hizmeti

Eski Türk gelenek ve göreneği olarak sürdürülen kına gecesi organizasyonları, günümüz trendleriyle de uyarlanarak, daha modern bir şekilde organize ediliyor. Bekarlığa veda partileri gibi kutlanan kına gecesi etkinliklerinde, özellikle kadınların çoğunlukta bulunduğu kına organizasyonlarında da zenne gösterisi büyük ilgi görüyor.

Modern kına konseptlerinde, konuklarınızın ilgisini çekebilecek bir çok farklı aktivite seçeneğiniz bulunuyor. Oryantal dans gösterilerine, zenne gösterilerine, mezdeke grubundan hint dansçılarına kadar farklı dans gösterileriyle misafirlerinize keyifli dans gösterileri izletebilirsiniz. Dans gösterilerinin yanında davetlilerinize fasıl ekibi, bando ekibi ve tanınmış müzik gruplarının ve müzisyenlerin de bulunduğu müzik dinletisi sunabilirsiniz. Ayrıca, profesyonel nedimelerimizin bindallı ve özel kostümleri ile sergilediği geleneksel danslar, kına organizasyonlarınızın unutulmaz olmasını sağlayacaktır.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir