Nostaljik Satıcılar

Nostaljik Satıcılar İzmir Organizasyon

Nostaljik Satıcılar

Nostaljik satıcılar hizmeti, geçmişten gelen gelenek ve göreneklerimizin günümüze uyarlandığı, kına organizasyonu gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz bir sokak satıcıları hizmetidir. Şerbetçi, nargileci, macuncu, pamuk şekerci, kağıt helvacı, mısırcı ve dondurmacı gibi hizmetlerden oluşur. Nostaljik satıcılar organizasyonlarınızda hem konuklarınıza lezzetli ikramlar yaparlar, hem de geleneksel kostümleri ve rengarenk standları ve ekipmanları ile organizasyonlarınıza renk katarlar. Nostaljik satıcılar hizmetini, geleneksel kına organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz gibi, modernize edilmiş kına organizasyonlarında da, çeşitli konseptlerde organize ettiğiniz kına gecelerinde de tercih edebilirsiniz.

Nostaljik Satıcılar veya Sokak Satıcıları Hizmeti Nedir?

Nostaljik satıcılar veya sokak satıcıları hizmeti, geçmişteki sokak satıcılarının günümüze uyarlanarak, organizasyonlarda hem ikram olarak hem de aktivite ve şov olarak kullanılmasıdır. Sokak satıcıları geleneksel ve yöresel kostümlerini giyer, standlarının başına geçer, animasyonlu yiyeceklerini yapar ve konuklarınıza animasyonlu bir şekilde ikram ederler.

  • Şerbetçi Hizmeti: Meşhur Osmanlı şerbetini, özel bakır güğümleri, kemer aparatları ve bakır işlemelerin de bulunduğu cam bardaklarla servis ederler. Kına organizasyonunda, mekanın girişinde misafirlerinizi lezzetli şerbetleriyle karşılarlar.
  • Osmanlı Macuncusu: Özel baharatlarla yapılan rengarenk ve lezzetli Osmanlı macunu, macun standında, yöresel kostümlerini giymiş olan Osmanlı macuncumuz tarafından, kına organizasyonlarınızda ikram ediliyor.
  • Pamuk Şekerci Hizmeti: Kına organizasyonlarınızda küçük misafirlerinizi de lezzetli pamuk şeker ikramlarıyla karşılamak isteyebilirsiniz. Renklendiricinin ve herhangi bir katkı maddesinin kullanılmadığı pamuk şekerlerimiz, geleneksel kostümlerini giymiş olan personelimizle, eğlenceli ve renkli pamuk şeker stantlarımızda servis ediliyor.
  • Kağıt Helvacı Hizmeti: Çıtır çıtır kağıt helvalarının misafirlerinize dağıtıldığı bu sokak satıcıları hizmetimizi, Maraş dondurması ile tamamlayarak, misafirleriniz için lezzetli ve eğlenceli bir sunum hazırlayabilirsiniz.
  • Nargileci Hizmeti: Aromalı nargileler, Osmanlı nargilecimizin tarafından, kına organizasyonlarınızda misafirlerinize ikram ediliyor.
  • Patlamış Mısırcı Hizmeti: Misafirlerinizin kokusunu çok uzaktan alıp hemen standa koşacağı patlamış mısır (popcorn) hizmeti için, sokak satıcıları hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eğlenceli patlamış mısır arabalarında yöresel kostümlerinin giyen personelimiz tarafından dağıtılan popcornları, dilerseniz, kına organizasyonunuza özel, üzerinde sizin fotoğrafınızın ve kına organizasyonunuzun tarihinin yer aldığı özel keselerde sunabiliriz.
  • Maraş Dondurmacısı Hizmeti: Geleneksel lezzetlerimizden lezzetli Maraş dondurmasını, kına organizasyonunuza getiriyor, misafirlerinize en lezzetli ikramları yapıyoruz. Kına organizasyonunuza farklılık katmak, konuklarınıza keyifli ikramlar yapmak için nostaljik satıcılar hizmetimizden olan Maraş dondurmacısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Kahveci Güzeli Hizmeti: Özel bakır kahve stantlarında, dilerseniz kumda ya da közde pişirilen Türk kahvesi ikramları, bindallı kostümleri ve duvaklarıyla kahveci güzellerimiz tarafından yapılıyor.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir