Şerbetçi Kızlar

Şerbetçi Kızlar İzmir Organizasyon

Şerbetçi Kızlar

Şerbetçi kızlar, kına organizasyonlarınızda konuklarınızı lezzetli şerbet ikramlarıyla karşılıyor, organizasyonlarınıza renk katıyorlar. Kına organizasyonunuzda farklı aktiviteler ve hizmetler için, şerbetçi kızlar hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Şerbetçi Kızlar Hizmeti

Özel olarak hazırladığımız meşhur Osmanlı şerbeti, bakır güğümlerde, özel kemer aparatlarıyla, bindallı kostümlü nedimelerimiz tarafından, konuklarınıza ikram edilir. Geçmişten gelen rivayete göre, misafirlere yapılan şerbet ikramı önemlidir. Çünkü, misafirlikte tatlı şerbetle karşılanan misafirin ağzı tatlanır, muhabbet baki kalır.

Diğer nostaljik satıcılar hizmetinde olduğu gibi şerbetçi kızlar hizmetinde de İzmir Organizasyon firması olarak hem geçmişteki adetlerimizden ilham alıyor, hem tüm bu adetlerimizi yeni nesile tanıtıyor, hem de kına organizasyonlarınızda farklılığı amaçlıyoruz. Yıllar sonra bile gülümseyerek hatırlayacağınız kına organizasyonundaki her bir detay, en küçük ayrıntılar bizim için de oldukça önemli.

Kına Organizasyonunda Şerbetçi Kızlar Hizmeti Yanında Tercih Edebileceğiniz Diğer Hizmetler

Kına organizasyonunuz için şerbetçi kızlar dışında diğer tüm nostaljik satıcılar hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz konuklarınızı şerbet ikramı ile karşılayabilir ve ardından kumda Türk kahvesi ikramına geçebilirsiniz. Dilerseniz de, misafirlerinizi şerbet ikramı ile ev sahipliğini yaptığınız kına organizasyonunuzdan uğurlayabilirsiniz.

  • Kahveci Güzeli Hizmeti
  • Gül Suyu ve Lokum İkramı Hizmeti
  • Maraş Dondurmacısı Hizmeti
  • Pamuk Şekerci Hizmeti
  • Mısırcı Hizmeti

Yukarıdaki hizmetler, kına organizasyonunda konuklarınıza ikram etmek için tercih edebileceğiniz altrernatif gıda hizmetlerimizden yalnızca bir kısmı. Kına organizasyonu alanında profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, alternatif hizmet seçenekleri ve etkinlik takvimi konusunda sizleri yönlendireceklerdir.

İzmir Organizasyon ve Kına Organizasyonu

Yaklaşık olarak 13 yıldır organizasyon sektöründe, kına organizasyonu gibi birçok organizasyonda organizasyon yönetimi ve planlama, ekipman kiralama, personel temini, süsleme hizmetleri, havai fişek hizmetleri gibi organizasyon hizmetleri veriyoruz. Kına organizasyonu alanında da uzmanlaşmış olan kadromuzla, ses getiren, çok konuşulan, sizlere ilham verebilecek birçok kına organizasyonu gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kına organizasyonu için hayalini kurduğunuz kına teması veya kına konseptine, kendi fikirlerimiz ve tecrübelerimizi de katıyor, unutamayacağınız bir organizasyon hazırlıyoruz.

Bu mutlu ve özel gününüzde sevdikleriniz, arkadaşlarınız, dostlarınız ve ailenizle geçirebileceğiniz özel anlarınızı profesyonel prodüksiyon ekibimizle kayıt altına alıyoruz. Profesyonel video çekimi ile organizasyonun tamamını kayıt altına alıyor, organizasyon sonunda ise size özel bir video kliple, bugününüzün en renkli, en farklı özetini size sunmuş oluyoruz.

İzmir Organizasyon firması olarak profesyonelleşmiş kadromuzla, son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarımızla, unutmayacağınız kına organizasyonlarınızın sözünü veriyoruz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir