Profesyonel Ses ve Işık Sistemi Kiralama

Profesyonel Ses ve Isik Sistemi Kiralama

Profesyonel Ses ve Isik Sistemi Kiralama

Organizasyonlarınızda davetlilerinize sunacağınız müzik dinletisi, sahne gösterileri ve diğer tüm aktiviteler için firmamızdan profesyonel ses ve ışık sistemi kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel Ses ve Işık Sistemi Kiralama Hizmeti Nedir?

Ses sistemi, 2 adet kabin, 1 adet ses mikseri ve mikrofondan oluşan bir sistemdir. Organizasyonun mekanına ve konseptine göre ve davetli sayısına göre, kına organizasyonu gibi etkinliklerinizde kullanacağınız ses sistemi farklılık gösterebilir. Örneğin; konser etkinliklerinde truss sistemi ile birlikte kullanılan profesyonel bir ses sistem kullanılırken, kapalı mekanda gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuz için 2 adet kabinden oluşan standart ses sistemi sizin için yeterli olacaktır. Ev partisi olarak düzenleyeceğiniz kına organizasyonu ya da bekarlığa veda partisi içinse, 1 adet kablosuz kabin sizin için yeterli olabilir. Ses sistemi seçiminde ihtiyacınız olan cihaz ve ekipman için, firmamızın teknik ekibinden destek alabilirsiniz.

Işık sistemi kiralama hizmeti, organizasyon mekanındaki ihtiyaca göre ve sizin kişisel zevk ve tercihlerinize göre değişiklik gösteriyor. Lazer ışıklar, projeksiyon ışıklar, gökyüzü tarayıcılar, spot ışıklar, robot ışıklar, flaşör ışıklar, takip ışıklar ve efekt ışıklar gibi ışık sistemlerine, kına organizasyonu gibi etkinlik ve parti organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Profesyonel Ses ve Işık Sistemi Kiralama Hizmetinde Fiyata Neler Dahildir?

Ekipman kiralama, ekipmanların organizasyon mekanına nakliyesi ve kurulum hizmeti fiyata dahil hizmetlerdir.

İzmir Organizasyon ve Kına Organizasyon Hizmetleri

Uzun yıllardır kına organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerde ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet veriyoruz. Kına organizasyonlarınızı sizin için planlıyor, organize ediyor ve hayata geçiriyoruz. Organizasyonlarınızın kusursuz olması için profesyonel ekibimiz, sizler için alternatif hizmet seçenekleri sunuyorlar.

  • Ekipman Kiralama Hizmeti: Masa kiralama, sandalye kiralama, ışık kiralama, ses sistemi kiralama, sahne kiralama, catering ekipmanı kiralama, jeneratör kiralama, kına tahtı kiralama, supla kiralama, şamdan kiralama vb…
  • Süsleme Hizmeti: Balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiek süsleme vb…
  • Personel Temini ve Ajans Hizmetleri: Nedime temini, host ve hostes temini, garson ve servis elemanı temini, animatör temini vb…
  • Profesyonel Video Çekimi: Drone çekimi, kamera çekimi vb…
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi: Doğal takip fotoğrafı çekimi, albüm çekimi, dış mekan çekimi vb…
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Havai fişek gösterisi, yer volkanı, ledli uçan balonlar, ışık şelalesi vb…
  • Sahne Gösterileri: Dans gösterileri, animasyon gösterileri vb…
  • Müzik Hizmetleri: Bando ekibi, fasıl ekibi, tanınmış müzik grupları, ünlü müzisyenler, trio grubu vb…
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir