Işık Sistemi Kiralama

Isik Sistemi Kiralama İzmir Organizasyon

Isik Sistemi Kiralama

İzmir Organizasyon firması olarak, kına organizasyonlarınızda ekipman kiralama hizmeti gibi birçok hizmet veriyoruz. Işık sistemi kiralama hizmeti de kına organizasyon hizmetlerimizden biri. Kına organizasyonu gibi her türlü organizasyonlarınız için, organizasyon mekanında yeterli ışık hizmeti yoksa, profesyonel fotoğraf ve video çekimleri için yeterli değilse ya da dekoratif olarak bir ışıklandırma ihtiyacınız varsa, firmamızdan ışık sistemi kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Işık Sistemi Kiralama Hizmetleri

Organizasyonlarda kullandığımız çeşitli ışık sistemleri ve ışık çeşitleri mevcut. Çeşitlerine, renklerine, organizasyon türüne, organizasyon konseptine ve kişisel zevklerinize göre dilediğiniz ışık sistemlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

  • Lazer Işıklar: Lazer ışıklar, normal bir ışık kaynağına göre daha yoğun bir ışığa sahiptir. Her yöne dağılmaz, tek bir noktada toplanabilen bir ışık türüdür. Organizasyonlara farklılık katmak için, aynı zamanda organizasyonunuzda misafirlerinize şık bir gösteri sunmak adına lazer ışık kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Efekt Işıklar: Tarayıcı ışık olarak da bilinir. Film çekimlerinde, televizyon programlarında ve konser gibi etkinliklerde çok sık kullanılan ışıklardır. Farklı efekt ve renklerde ışık verirler. Müzikle desteklendiğinde müziğin ritmiyle değişen renklerde bir ışık gösterisi oluşturur. Kına organizasyonunuzda, müzik gruplarına ya da sahne gösterilerine yer vermek isterseniz, efekt ışık hizmeti organizasyona renk katacaktır.
  • Gökyüzü Tarayıcı Işıkları: Gökyüzü tarayıcılar da lazer ışıklarıdır. Mavi, yeşil, sarı, ve beyaz gibi çeşitli renkleri bulunur. Organizasyonlarda gökyüzüne kadar uzanan dikkat çeken bir ışık gösterisi oluşturur.
  • Robot Işıklar: Oynar başlıklı ışıklardır. ‘Moving Head’ ışık olarak da bilinir. Farklı renklerde ışık verirler. Hareketli ışık sistemidir. 360 derece dönerek beyaz, sarı, kırmızı, mavi ve yeşil renkte ışığı gökyüzüne yansıtarak görsel bir şov oluşturur.
  • Flaşör Işıklar: Saniyede 10 defa yanıp sönebilen beyaz ışıklardır. Kına organizasyonunuzda dans ve sahne gösterilerine yer veriyorsanız, kına organizasyonunuzu bir parti konseptinde organize etmek istiyorsanız, flaşör ışıkların ritimli gösterileriyle organizasyonunuzu renklendirebilirsiniz.
  • Takip Işıkları: Takip ışıkları hareket edebilen, bir nesneyi veya objeyi takip eden ışıklardır. Örneğin kına organizasyonunda, gelin ve nedimelerin organizasyon mekanına girişi esnasında, takip ışıkları sıklıkla kullanılıyor. Böylece hem izleyicilerin dans ve sahne gösterilerine ilgi duymasını, hem de kına organizasyonunun renkli bir gösteriye dönüşmesini sağlayabiliyorsunuz.

Kına Organizasyonlarında İzmir Organizasyon

İzmir Organizasyon firması olarak, profesyonel ekip ve ekipmanımızla, kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Kına organizasyonlarınızda, ışık sistemi kiralama gibi ekipman kiralama ve diğer hizmetlerimizden, yalnızca İzmir’de değil, Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de yararlanabilir, tecrübeli ekibimizden kına organizasyonları ile ilgili destek alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir