Söke Kına Gecesi Organizasyonu

Söke Kına Gecesi Organizasyonu İzmir Organizasyon

Söke Kına Gecesi Organizasyonu

İzmir Organizasyon ekibi ile birlikte, kına gecesi organizasyonu için yine Söke’deydik. Söke – Kuşadası yolunda bir kır düğünü mekanında gerçekleştirdiğimiz organizasyon için, saatler öncesinden hazırlıklarımıza başladık. Evlilik teklifi organizasyonlarını Aydın’da görkemli bir Kordon paketiyle gerçekleştirdiğimiz çiftimiz için, şimdi de sıra kına organizasyon hazırlıklarındaydı. Kına organizasyonu ve diğer eğlence organizasyonları alanında deneyimli olan ekibimiz Söke kına gecesi organizasyonu için kolları sıvadı.

Söke Kına Gecesi Organizasyonu İçin Ön Hazırlıklar

Osmanlı konseptli, yöresel bir kına gecesi gerçekleştirmek isteyen Merve Hanım, ofisimize geldi. İsteklerini ve tarzını öğrendikten sonra Merve Hanım ve Volkan Beye kına fotoğraf ve videolarımızdan oluşan bir sunum hazırladık. Organizasyon konseptini ve organizasyon aktivitelerini de planladıktan sonra ekibimizle bir etkinlik takvimi hazırladık. Kına gecesi gelip çattığında saatler öncesinden, Söke’de bulunan kır düğünü mekanında hazırlıklarımıza çoktan başlamıştık bile.

Söke Kına Organizasyon Hazırlıkları

Öncelikle işe masa, sandalye, ses sistemi gibi ekipmanları kurmakla ve yerleştirmekle başladık. Tüm ekipmanlar yerlerini aldıktan sonra sıra geldi kına organizasyonunu var eden asıl şeye: Mekan dekorasyonu ve süsleme. Organizasyon konseptine göre, masaları ve sandalyeleri, kırmızı tül ve kumaşlarla şık bir şekilde süsledik. Masaların üzerinde suplalar, çiçekler, şamdan ve mumlarla bir sunum hazırladık. Kapının girişini hareketli hale getirmek için de beyaz sütunlar ve kırmızı halıyla bir yürüyüş yolu hazırladık. Yürüyüş yollarını canlı kırmızı gerbere çiçekleriyle süsledik. Kına tahtını mekanın baş köşesine yerleştirdik. Nedime minderleri, kına sehpası ve gümüş ibrikler de yerini aldıktan sonra, kahveci güzeli ve falcı standlarımız yerlerine koyuldu. Nedimelerimiz ve ekibimiz de kostüm değişikliklerini yaptıktan sora, Söke kına gecesi organizasyonu için tüm hazırlıklar tamamlanmış oldu.

Söke’de Osmanlı Konseptli Kına Gecesi Organizasyonu

Müzik başladı ve konuklar organizasyon mekanına gelmeye başladılar. Mekanın girişinde davetlileri şerbetçi kızlarımız karşıladılar. Geleneksel bindallı kostümlerini giymiş olan kızlarımız, özel bakır şerbet ibriklerinden, Osmanlı şerbeti ikramları yaptılar. Kahveci güzelimiz, müthiş Türk kahvesi kokularıyla kahvesini pişirdi ve ikram etti. Hemen ardından gül suyu ve lokum ikramları yapıldı. Ardından Merve Hanım ihtişamlı kaftan kostümüyle ve nedimelerle birlikte mekana giriş yaptı. Konuklarına, yöresel dans figürleriyle keyifli bir dans gösterisi sergiledi. Eğlenceli danslarla, müziklerle ve ikramlarla devam den kına gecesi organizasyonunda sıra heyecanla beklenen kına yakma seremonisine geldi. Nedimelerin ve Merve Hanım’ın en yakın arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirilen kına dansı sonrası kına yakıldı. Eğlenceli, keyifli ve bir o kadar da duygusal olan kına gecesi organizasyonu gelin ve damdın mutluluğuyla son buldu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir