Çiğli Kına Organizasyonu ve Mekanları

Çiğli Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Çiğli Kına Organizasyonu ve Mekanları

Çiğli İzmir’in kuzeyinde yer alan bir İzmir ilçesidir. Batısında İzmir Körfezi bulunan Çiğli ilçesi, Menemen ve Karşıyaka ilçeleriyle de komşudur. İzmir’in büyük ilçelerinden biri olan Çiğli’de İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli organizasyonlar düzenlemekteyiz. Kına organizasyonları başta olmak üzere, söz organizasyonları, nişan organizasyonları ve düğün organizasyonları gibi eğlence organizasyonları için, İzmir Organizasyon firması olarak Çiğli’de hizmet vermekteyiz.

Çiğli Kına Organizasyonu ve Mekanları

Her konsepte uygun kına gecesi organizasyonları için, Çiğli’de çeşitli mekanlarda kına organizasyon hizmeti veriyoruz. Lüks restoranlar, oteller, her konsepte uygun açık ve kapalı mekan seçenekleri ile, Çiğli kına organizasyonu ve mekanları için çok fazla alternatifiniz var.

Çiğli Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Müzik ve Animasyon Hizmetleri: Kına organizasyonlarında eğlence kaçınılmazdır. Misafirlerinize vereceğiniz müzik ziyafetini farklılaştırıp zenginleştirebilirsiniz. Profesyonel DJ performansı veya bayan DJ performansı, fasıl ekibi, bando ekibi müzik ziyafetini zenginleştirir ve kına organizasyonunuzu daha eğlenceli kılar. Oryantal, zenne ve mezdeke grubu gösterileriyle de kına gecenizi bekarlığa veda partisi konseptinde kutlayabilirsiniz.
  • Kiralama Hizmetleri: İstediğiniz renk ve modellerde kına tahtı, masa, sandalye, supla, şamdan, yürüyüş yolu, kırmızı halı gibi kına organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız ekipmanların kiralama hizmetini veriyoruz.
  • Ses, Işık ve Görüntü Hizmetleri: Profesyonel ses sistemi, ışık sistemleri ve görüntü hizmetleri için firmamız size hizmet veriyor.
  • Süsleme Hizmetleri: Kına tahtının rengarenk tüllerle süslenmesi, yürüyüş yolunun çiçeklerle süslenmesi ve çeşitli kumaş, tül, çiçek süslemelerle organizasyon mekanını süslüyor ve özelleştiriyoruz.
  • Personel ve Animatör Temini: Garson ve servis elemanı temini, host ve hostes temini, falcı temini, hint kınacısı temini, karikatürist temini ve ihtiyaç duyduğunuz personel ve animatör hizmetleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Havai fişek, yer volkanı, ışık şelalesi, ledli (ışıklı) uçan balon gibi pyroteknik hizmetler firmamızın profesyonel ve tecrübeli ekibi tarafından veriliyor. Kına organizasyonlarınıza renk ve ihtişam katmak, davetlilerinize görsel bir şölen yaşatmak için pyroteknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Prodüksiyon Hizmetleri: Kına organizasyonunuzda organizasyon boyunca doğal takip fotoğraflarınız için profesyonel fotoğrafçılarımız size eşlik ediyor. Dilerseniz dış mekan ve albüm çekimi için de deneyimli fotoğrafçılarımızdan fotoğraf hizmeti alabilirsiniz. Kına organizasyonunuzun tamamını video kaydına alan profesyonel kameramanlarımız da en özel anlarınızı unutulmaz kılmak için size hizmet veriyorlar. Deneyimli prodüksiyon ekibimiz, organizasyon sonrası, kına organizasyonunuzda çekilen videoları size özel olarak kurgulayıp montajlayarak bir video klip haline getiriyorlar.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir