Çiçek Süsleme

Çiçek Süsleme İzmir Organizasyon

Çiçek Süsleme

Kına organizasyonlarınızda davetlilerinizi güzel ve şık bir ortamda karşılamak, sizi de misafirlerinizi de mutlu eder. En mutlu günlerinizden biri olan kına organizasyonunuzu kusursuzlaştırmak için, organizasyon mekanını özelleştiriyor ve güzelleştiriyoruz. Şık bir mekanda, size özel mekan süslemeler için, alanında deneyimli ekibimiz sizlere yardımcı oluyor.

Organizasyon mekanında çeşitli süsleme teknikleri kullanıyoruz. Tül süsleme, kumaş süsleme, balon süsleme ve dekoratif objelerin yanında kullandığımız çiçek süsleme kına organizasyonunu özel, güzel ve şık gösteren tekniklerden bir tanesi.

Kına Gecesi Organizasyonunda Çiçek Süsleme Nasıl Yapılır?

Organizasyonlarda çiçek süslemeler yapay çiçekle yapılabileceği gibi, canlı çiçekle de yapılabilir. Basit bir süsleme yöntemi değildir. Çünkü her organizasyonun uygun bir çiçeği vardır. Doğru çiçekle dekorasyonu yapmak önemlidir. Örneğin; kına organizasyonu açık alanda kır bahçesi konseptinde yapılacaksa, açık renk gerbera çiçekleri, lilyum ya da açık renk güller kullanılır. Cipsolarla da süslemeye canlılık katılır. Böylece, kır bahçesinde kına organizasyonu, daha enerjik, masum ve doğal bir atmosfere bürünür. Eğer kına organizasyonu kapalı mekanda yapılacaksa, misafirlerin masasına konulan şamdanlara yapay çiçek süsleme yapılabilir. Ya da masaların üzerine konulan camların içinde canlı çiçekler yüzdürülebilir. Çiçek süsleme tekniklerinin çok fazla örneği var. Dediğimiz gibi önemli olan uygun mekanda, uygun organizasyon konseptine hitap etmek, davetlilere enerjik ve doğal bir atmosfer sağlamaktır.

Kına Organizasyonlarında Çiçek Süsleme Teknikleri

  • Yürüyüş Yolu Süsleme: Kına organizasyon mekanının girişinde yürüyüş yolu kullanıyorsak, çiçek süslemelerle, davetlileri şık ve zarif bir şekilde karşılıyoruz. Sütun kullanacaksa sütunların her birinin üzerinde organizasyon konseptine uygun renkte tercihinize göre canlı ya da yapay çiçek aranjmanlarıyla bir süsleme yapıyoruz.
  • Masa Süsleme: Masaların yuvarlak ya da dikdörtgen olması önemli. Yuvarlak masa kullanılacaksa şamdan ya da cam fanuslarla süsleme yapıyoruz. Cam fanusların içinde beyaz renkte ya da organizasyon konseptine uygun renkte taşlar, su, gerbera çiçekleri ve biraz da cipso organizasyon mekanını daha doğal, şık ve zarif gösterecektir. Şamdan kullanılacaksa, yapay çiçek süslemelerle şamdanın etrafını çevreliyor ve yemek masasına şık bir görünüm veriyoruz. Dikdörtgen masalarda ise genellikle uzun silindir fanuslar ve canlı lilyum çiçekleri gibi süsleme teknikleriyle davetlilerinize özel bir ortam sunuyoruz.
  • Kürsü ya da Kına Tahtı Süsleme: Kürsü kullanılan bir kına organizasyonuysa, süngerler yardımıyla canlı gerbera çiçeklerini ya da sizin tercih ettiğiniz çiçekleri, kürsüye sabitliyoruz. Kına tahtında da tahtın şekline göre, yanında dev vazolar içinde çiçekler ya da yapay çiçekler aranjmanlarıyla bir süsleme tekniği tercih ediyoruz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir