Tül ve Kumaş Süsleme

Tül ve Kumaş Süsleme İzmir Organizasyon

Tül ve Kumaş Süsleme

Kına organizasyonlarınıza renk katacak, etkinlin ihtişamını ve zarafetini artıracak, organizasyonunuzu özel ve şık gösterecek süsleme tekniklerinden birisi de tül ve kumaş süsleme hizmeti. İzmir Organizasyon firması olarak, deneyimli süsleme ekibimizin ellerinden çıkan süsleme teknikleri ile, kına organizasyonunuzda farklılık yaratabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Tül ve Kumaş Süsleme Hizmetleri

Tül ve kumaş süsleme, organizasyon mekanında gerekli görülen alanların, organizasyon konseptine uygun renklerde tül ve kumaşlarla çeşitli şekillerde süslenmesidir. Kapı girişi, yürüyüş yolu, trabzanlar, masa, sandalye, kına tahtı ve organizasyon mekanınızda birçok alan farklı teknikler kullanılarak kumaş ve tül süsleme ile süslenir.

Kına Gecesi Organizasyonlarında Tül ve Kumaş Süsleme Teknikleri

  • Kapı Girişi Kumaş ve Tül Süsleme: organizasyon mekanının giriş kapısı, organizasyon mekanına uygun renklerde ve kaliteli tül ve kumaşlarla süslenir. Fiyonk süsleme, kelebek süsleme ve tül sarkıtma gibi metodlarla organizasyon mekanının girişine renkli bir görünüm kazandırılır.
  • Kına Tahtı Kumaş ve Tül Süsleme: Organizasyon konseptine ve organizasyon renklerine göre, kına tahtı geline özel şık bir hale getirilir. Renkli tüllerle veya kına gecesi konseptine uygun kırmızı veya beyaz renkte tüllerle, kına tahtı cibinlik gibi süslenir. Kafes kına tahtlarında da yine aynı şekilde sarkıtma tül süsleme tekniği kullanılır.
  • Yürüyüş Yolu Kumaş ve Tül süsleme: Organizasyon mekanının girişinde yürüyüş yolu olarak sütunlar kullanılacaksa, fiyonk bağlama tekniği ile, renkli tüller kullanılır. Yuvarlak sütun kullanılacaksa, uygun renklerde kumaşlarla sarmal bir süsleme tekniği kullanılır.
  • Sandalye Kumaş ve Tül Süsleme: Mekanda davetliler için kullanılacak olan sandalyeler, renkli tüller veya kumaşlar ile fiyonk bağlama tekniği ile kır düğünü konseptine getirilir. Lake sandalye kullanılacaksa, sandalyenin sırt kısmı tüllerle kapatılır. Organizasyon mekanında tiffany sandalye gibi daha gösterişli sandalyeler kullanılacaksa, daha zarif ve şık bir görünüm için ince bağlama tekniği ile sarkıtma tül süsleme tercih edilir.
  • Trabzan Kumaş ve Tül Süsleme : Organizasyon mekanının girişinde bulunan korkuluk ve trabzanlar, kumaşlarla sarmal şekilde süslenerek organizasyon mekanı özel bir hale getirilir.

İzmir Organizasyon Kına Organizasyon Hizmetleri

2006 yılından bu yana organizasyon sektöründe aktif bir şekilde rol alan firmamız, kına organizasyonu ve bekarlığa veda partisi organizasyonlarında da uzun yıllardır hizmet veriyor. Organizasyon yönetimi, organizasyon planlama, ekipman kiralama ve ekipman temini, süsleme hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri, personel temini, ajans hizmetleri, müzik hizmetleri, dans ve sahne gösterileri ve kına organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz her alanda, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir