Gaziemir Kına Organizasyonu ve Mekanları

Gaziemir Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Gaziemir Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir’in kuzeyinde, İzmir – Aydın karayolu üzerinde yer alan Gaziemir, İzmir’in bir ilçesidir. Karabağlar ve Menderes ilçeleri ile de komşu olan Gaziemir’in İzmir’e uzaklığı 10 kilometredir ve yaklaşık olarak 10 dakika sürmektedir. İzmir Buca’da bulunan ofisimizle, Gaziemir’de düzenleyeceğiniz etkinliklerde organizasyon hizmetleri veriyoruz. Gaziemir kına organizasyonu, Gaziemir nişan organizasyonu, Gaziemir düğün organizasyonu gibi etkinliklerde firmamızdan organizasyon yönetimi, organizasyon planlama, ekipman kiralama, personel temini, havai fişek hizmetleri ve prodüksiyon hizmetleri gibi alanlarda profesyonel destek alabilirsiniz.

Gaziemir Kına Organizasyonu ve Mekanları

Gaziemir kına organizasyonu ve mekanları için çok fazla mekan alternatifi olan bir İzmir ilçesi. Farklı konseptlerde kına organizasyonlarına ev sahipliği yapan açık ve kapalı alanları olan mekanlara ulaşmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. 2006 yılından bu yana Gaziemir ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonu ve bekarlığa veda partisi organizasyonları için çok fazla mekan alternatifimiz var. Lüks restoranlar, oteller, Gaziemir düğün salonları, Gaziemir kına kafeleri, İzmir Gaziemir kına organizasyonu yapılacak mekanlar için firmamızın organizasyon sorumluları ve müşteri danışmanlarımız sizi bilgilendirecekler.

Gaziemir Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Ekipman Temini Hizmetleri: Kına tahtı kiralama, nedime minderi kiralama, masa kiralama, sandalye kiralama, şamdan kiralama, minder kiralama, supla kiralama, catering ekipmanı kiralama gibi ihtiyaç duyduğunuz ekipmanların kiralanması ve Gaziemir’in her yerine nakliyesiyle birlikte kurulum hizmeti veriyoruz.
  • Prodüksiyon Hizmetleri: Kına organizasyonunuz boyunca profesyonel fotoğraf çekimleriniz isterseniz doğal takip fotoğrafları olarak, dilerseniz de albüm çekimi olarak yapıyor ve dijital ortamda size teslim ediyoruz. Organizasyon boyunca aktüel video çekimlerinizi yapan profesyonel kameramanımızsa, organizasyonun sonunda size özel bir kına klibi hazırlıyor.
  • Kına Hediyelikleri ve Kına Ekipmanları Temini: Kına tahtı, kına minderleri, nedime minderi, kına tepsisi, hediyelik kınalar, tefler, gelin kemeri ve çok daha fazlası için İzmir Organizasyon firması olarak sizler için bir kına paketi hazırlıyoruz. İhtiyaç duymadığınız hizmetleri çıkarabilir ya da yer volkanı, davul şov gibi hizmetleri ekleyebilirsiniz.
  • Personel ve Animatör Temini: Kına organizasyonunuzda misafirleriniz için yapacağınız yemek ya da yiyecek ikramları için firmamızdan profesyonel servis elemanı temini hizmeti alabilirsiniz. Kına organizasyonunuzda misafirlerinizi şık ve güler yüzlü bir şekilde karşılayacak prezentabl host ve hosteslerimizden destek alabilirsiniz.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Gaziemir kına organizasyonu için davetlilerinize şık ve ihtişamlı bir havai fişek gösterisi sunmak ve yer volkanı gibi pyroteknik hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızdan profesyonel havai fişek hizmetleri alabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir