Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama İzmir Organizasyon

Ses Sistemi Kiralama

Kına organizasyonu, nişan organizasyonu , bekarlığa veda partileri ve düğün organizasyonu gibi etkinliklerinizde, davetlilerinize müzik ziyafeti vermek için profesyonel ses sistemi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Küçük ölçekli etkinliklerden büyük ölçekli etkinliklere kadar istediğiniz ses sistemi kiralama, nakliye ve kurulum hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ses sistemi kiralama hizmetini, İzmir ve Bodrum başta olmak üzere, Çeşme, Kuşadası, Didim, Fethiye, Marmaris, Muğla, Aydın, Uşak, Manisa, Denizli, Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli ve İstanbul’a hatta tüm Türkiye’ye nakliye ve kurulum hizmeti ile birlikte veriyoruz.

İzmir Organizasyon Ses Sistemi Kiralama Hizmeti

Ses sistemi 2 adet kabin, 1 adet mikrofon ve 1 adet telsiz ya da kablolu mikrofondan oluşan sistemdir. Kabin, sesin dışarıya yansıtıldığı elektronik bir sistemdir. Standart bir ses sisteminde 2 adet ses istemi bulunur. Organizasyonun büyüklüğüne, orgnizasyon mekanının büyüklüğüne ve kişisel tercihlere göre 2’den fazla kabin kullanılabilir. Örneğin, kına organizasyonu kapalı bir mekanda yapılacaksa, 2 adet kabin yeterli olabilir. Ancak açık alanda, müzik grupları ve sahne gösterilerinin yer alacağı büyüklükte bir organizasyon planlanırsa 2’den fazla kabin kullanılması daha uygundur. Konser, festival etkinlikleri gibi organizasyonlarda truss sistemi ile kurulum yaptığımız profesyonel bir ses sistemi kullanıyoruz. Ses mikseri, sesleri anlamlı bir şekilde karıştıran ve kabine gönderen bir sistemdir. Mikrofondan gelen sesi, bilgisayardan gelen sesle karıştırır. Mikrofon, sesin ses mikseriyle birlikte kabine gönderildiği teknik bir cihazdır. Tercihinize ve organizasyon mekanına göre kablolu ya da telsiz mikrofon kullanabilirsiniz.

Ses sistemi kiralama hizmeti, kiralama, nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte verdiğimiz bir hizmettir. Kına organizasyonlarında, profesyonel ekibimiz, organizasyonun büyüklüğü, organizasyon mekanı ve davetli sayısına göre size uygun olan ses sistemini belirler ve kurulum hizmetini verirler.

İzmir Organizasyon ve Diğer Müzik ve Animasyon Hizmetleri

  • Işık Sistemi Kiralama: Lazer ışık, gökyüzü tarayıcılar, projektör ışık, robot ışık, flaşör ışık ve takip ışık gibi ışık sistemlerine kına organizasyonlarında yer verebilir, firmamızdn kiralama ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.
  • Zenne (Erkek Dansöz) Temini: Kına organizasyonunuzu bekarlığa veda partisi tadında organize etmek için, profesyonel zenne gösterii alternatifleirniz arasında olabilir.
  • Dansöz ve Oryantal Temini: Profesyonel dansçılarımız, kına organizasyonu gibi etkinliklerinizde, konuklarınıza eğlenceli bir dans gösterisi sunuyorlar.
  • Mezdeke Grubu: 3 profesyonel dansçıdan oluşur, mezdeke müzikleriyle oryantal dans figürlerini ve kareografilerini sergilerler.
  • Fasıl Grubu Temini: Türk müzik kültürünün enstrumanları ve şarkıları ile konuklarınıza keyifli bir müizk dinletisi yapabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir