Güzelbahçe Kına Organizasyonu ve Mekanları

Güzelbahçe Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Güzelbahçe Kına Organizasyonu ve Mekanları

Güzelbahçe İzmir merkezine 20 kilometre uzaklıkta olan ve İzmir iline bağlı olan bir ilçedir. Güzelbahçe’nin kuzeyinde İzmir Körfezi, güneyinde Menderes ve Urla ilçeleri yer alır. Narlıdere ve Konak ilçeleri ile de komşudur. Uzun sahil şeridi, eşsiz plajları, sahil restoranları ve kahvaltı salonları, otantik gece pazarları, köyleri ve tertemiz havası ile, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak için Güzelbahçe güzel fırsatlar sunuyor size. Seferihisar ilçesine de yakın olan Güzelbahçe çevresinde, Çeşmealtı, Sığacık ve Teos Antik Kenti gibi birçok turistik ve tarihi yerler var. Özellikle yaz mevsimi ve bahar aylarında, yılın her mevsiminde Güzelbahçe’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, organizasyon planlama ve ekipman temini gibi çeşitli hizmetler veriyoruz.

Güzelbahçe Kına Organizasyonu ve Mekanları

Güzelbahçe kına organizasyonu ve mekanları, kır düğünü mekanları ve bekarlığa veda partisi mekanları için çok fazla seçenek sunuyor sizler için. Sahilde bulunan kına organizasyon mekanları, açık ve kapalı organizasyon mekanları, kır düğünü konseptli organizasyonlar için uygun salonlar ve daha birçok seçenekle Güzelbahçe’de kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Zevkinize ve organizasyon konseptinize uygun mekan önerilerimiz için firmamızın organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz.

Güzelbahçe Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Hizmetleri: Geniş ve büyük bir alanda yapacağınız kına organizasyonlarınızda, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerine ihtiyacınız olacaktır. Mekana ve davetli sayısına uygun olan ses sistemi, ışık sistemleri ve led ekran gibi görüntü hizmeti ihtiyaçlarınızı İzmir Organizasyon firması olarak temin ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz ışık sistemlerini de kişisel zevklerinize göre temin ediyor, Güzelbahçe’nin her yerine getiriyor ve kurulumunu yapıyoruz.
  • Kına Organizasyon Paketleri: Kına gecesi etkinlikleriniz için birçok paket oluşturduk. Kına tahtı kiralama, nedime temini, dansçı temini ve dans gösterileri, profesyonel DJ performansı, hint kınacısı, falcı, kahveci güzeli, şerbetçi kızlar, kına hediyelikleri ve sunumları, davul şov ve renk cümbüşü gibi çeşitli hizmetlerden ve daha fazlasından oluşan kına organizasyon paketlerimiz için firmamızın organizasyon sorumlularından bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç ve tercihlerinize göre bir paket oluşturabilirsiniz.
  • Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimi: En özel ve en mutlu anlarınızın profesyonel bir fotoğraf çekimi ve video çekimi olmalı elinizde. Siz misafirlerinizle eğlenceli ve keyifli anlar yaşarken profesyonel ekibimiz doğal takip fotoğraf çekiminizi ve aktüel video çekimlerinizi yapacaklar. Tercihinize göre albüm fotoğraf çekimi hizmeti de alabilir, ayrıca video görüntülerinizin size özel olarak kurgulanıp montajlanarak video klip oluşturulması hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir