Kemalpaşa Kına Organizasyonu ve Mekanları

Kemalpaşa Kına Organizasyonu ve Mekanları İzmir Organizasyon

Kemalpaşa Kına Organizasyonu ve Mekanları

İzmir’in doğusunda yer alan Kemalpaşa, İzmir iline bağlı bir ilçedir. Bornova, Torbalı ve Bayındır ilçeleriyle komşu olan Kemalpaşa, Manisa ili ve Manisa’nın Turgutlu ilçesi ile de komşudur. Kemalpaşa İzmir arası 25 kilometredir ve araçla yaklaşık olarak 25 dakika sürmektedir. 2006 yılından bu yana Kemalpaşa kına organizasyonu ve çeşitli eğlence organizasyonları alanında hizmet veren firmamız, kına organizasyonlarınız için ihtiyaç duydunuz ekipmanları ve hizmetleri sağlıyor.

Kemalpaşa Kına Organizasyonu ve Mekanları

Kemalpaşa, gelenek ve göreneklerin eğlence organizasyonlarına yansıdığı, adetlerin büyük bir öneme sahip olduğu bir İzmir ilçesi. Farklı konseptlerde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için, Kemalpaşa’da birçok alternatif kına mekanı bulunuyor. Kemalpaşa kına mekanları, Kemalpaşa kına kafeleri, Kemalpaşa kına organizasyonu yapılacak restoranlar ve oteller gibi önerilerimiz hakkında detaylı bilgiyi, firmamızın organizasyon sorumlularından alabilirsiniz.

Kemalpaşa Kına Organizasyonu Hizmetlerimiz

  • Kına Tahtı Kiralama Hizmeti: Bu özel ve mutlu gününüzde sizi özel hissettirecek olan istediğiniz model ve renklerde kına tahtı ihtiyacınızı, Kemalpaşa’nın her yerine kiralama ve nakliye hizmetiyle birlikte veriyoruz. Kına tahtı kiralama hizmetini, nedimelerin oturacağı minderler ve kına yakma seremonisinin yapılacağı sehpayla birlikte veriyoruz.
  • Kaftan ve Bindallı Kiralama Hizmeti: Kına gecesi organizasyonlarınızı geleneksel bir konseptte gerçekleştirmek isterseniz kaftan ve bindallı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz renklerde, kaliteli kumaşlardan şık bir şekilde tasarlanan kaftan ve bindallıları gelin, damat, nedimeler ve gelinin yakın arkadaşları için kiralıyoruz.
  • Ekipman Temini Hizmeti: Ses sistemi, ışık, sahne, led ekran, jeneratör, masa, sandalye, şamdan, supla, kına tahtı ve catering ekipmanı gibi kına organizasyonunda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti: Kına organizasyonlarınızı hem geleneksel bir şekilde gerçekleştirmek için hem de kına gecenize farklılık katıp, misafirlerinize şık sunumlar yapmak için nostaljik satıcılar hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kına gecenizde, yöresel kostümleriyle kahve standlarında kumda kahve pişiren kahveci güzeli hizmetimize, kahve ikramı sonrası gül suyu ve lokum ikramı hizmetimize ve şerbet ikramlarımıza yer verebilirsiniz.
  • Süsleme Hizmetleri: Kına organizasyonunuzu yapacağınız mekanı, kına tahtını, yürüyüş yolunu, masaları ve sandalyeleri kumaş, tül ve çiçek süsleme teknikleri ile süslüyoruz. Organizasyon mekanını misafirlerinize ve kına gecesi organizasyonuna hazır hale getiriyoruz.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler: Kemalpaşa’da gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonlarınızda şık ve ihtişamlı bir görsel şölen için, profesyonel ekibimizle gerçekleştirdiğimiz havai fişek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Havai fişeğin yanında, mekana girişte ve kına yakma seremonisi gibi önemli anlarda tercih edebileceğiniz yer volkanı gösterilerini de tercih edebilirsiniz.
Bookmark the permalink.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir